bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Hiçbir zaman konuşulmayacağı bilinse bile, küçük kacamak bakıslarla zaman zaman sizi mutlu edebilen aktivite. *
    6 -1 ... hendrix
  2. 2.
    tam bir psikolojik mücadeledir. taraflar, birbirlerinden etkilendiklerini sakladıkları gibi, birbirleri karşısında üstünlük sağlamaya çalışırlar bu yolla. işin püf noktası, direk gözlerinin içine bakmaktır.
    3 ... legend of the stranger
  3. 3.
    Bir kere baktıktan sonra bir daha bakmamak en güzel taktiktir. Kız hep sizi kollar ''acaba bakıyor mu'' diye. Halbuki siz bakmıyorsunuzdur. Ama onun içi gider acaba bakıyor mu diye. Bu arada siz değere binen taraf olursunuz.
    2 ... hendrix
  4. 4.
    genelde kızın bakma nedenine göre değişiklik gösteren hadise, nedicede kız "kim bu yakışıklı" yerine "kim lan bu öküz" diye de bakabilir, cesaretlenmeden önce olayı iyi edüt etmek gerekir.
    8 ... weud
  5. 5.
    bir erkek icin o gun trafigin hic acilmamasini diletebilen hadise iken bir kiz icin otobusteki obur kizla bakismaktan baska bir sey degildir genellikle.
    1 ... canasmax
  6. 6.
    %90 olasılıkla, sen kızın cilvesine karşılık verene kadar, kızın otobüsten inmesiyle hayal kırıklığına dönüşecek eylem.
    3 ... karpuzkabugu
  7. 7.
    çoğunlukla yanlış anlaşılandır.. (+=hayatında hiç insan görmemiş yaratık. b=ben)

- heh heh kız yine baktı
    b öff hala bakıyo bu öküz yaa
    - lan bi kere daha baksın tamamdır bu iş
    b allah belası versin hala bakıyo ya bıktım yaa bıktıım
    - hehehehe oldu bu iş, hele bi insin konuşuruz artık ahaha

sonuç mu, inilir tabii ve hep aynı son.. benim "defol git yaa" repliğimden sonra dumura uğraması.. tabii üste çıkanda var.. "adım defol değil.." *
    2 -1 ... gulbeseker
  8. 8.
    özgüven eksikliği sebebi ile uzaktan bakmak ve kız bakmasa da ağabey baksana bana bakıyor diye gereksiz yere havaya girmek.
    1 -1 ... niles
  9. 9.
    biletin üstünde yazan saat ile, otobüsün perona yaklaşmasıyla son bulan, dolu dolu yaşanan ve kahramanlarının esas kız, esas oğlan ve kötü adam şoför' ün olduğu sevda masalıdır.
    2 ... soothsayer
  10. 10.
    (bkz: otobusun camından dıger otobustekı kızla bakısmak)
    1 ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim