1. 1.
  2ye ayrılır:
  a) dikilecek rahat bir yer bulmaya oynamak
  bindik otobüse, olur ya insanlık hali, hat, saat, hava, kara gibi nedenlerden dolayı otobüsün içerisinde adım atacak yer yoktur, oluyor böyle şeyler. girişte sağlam bir nokta bulunursa o bölge muhafaza edilmelidir. muavinin arkaya doğru ilerliyelim lütfen ısrarı duymazdan gelinmelidir. illede birileri arkaya ilerliyecekse hafif öne kaykılarak diğerlerinin ilerlemesi sağlanır. eğer girişte sağlam bir nokta bulunamadıysa ilerlemek zorunda kalabiliriz. bu noktada önemli olan ilerlenicek yerin iyi analiz edilmesi gerekliliğidir. bilinçsizce ilerlemek çok tehlikelidir. özellikle koltukların başlangıç ve bitiş köşeleri tercih edilmelidir. koltukların bittiği yerlerdeki demirlere yaslanılıp ayaklar hafif öne atılırsa, ani geri ve ileri hareketlere karşı hiçbiryere tutunmaya gerek kalmadan, koruma sağlanır. Bu şekil duruş aynı zamanda gayet karizmatiktir. Köşeler kapılmış ise ikinci iyi alternatif otobüsün çıkış kapısındaki basamaklardır. Bu bölgeler henüz yeterince keşfedilmediği için son çare olarak kullanılmaktadır. halbuki bu bölgelerde, yaslanma desteği ve boşluğu nedeni ile gayet önemli noktalardır. tek sorun otobüs çok sık duruyorsa, yer vermek olacaktır. Son seçenek olarak ise otobüsün ön ve arka kısımlarındaki koridorlardır. en önemlisi kesinlikle otobüsün tam ortasındaki alanda ayakta durulmaya çalışılmamasıdır *. Koltukların kenarlarına tutunarak ve nispeten dayanılabilecek bir koridor arkadaşı bularak * yolculuk tamamlanabilir. Koridorların bir avantajıda inecek kişilerin yerine oturma oranının artmasıdır, bunu diğer maddede inceliyeceğiz.
  b) oturacak yer bulmaya oynamak
  otobüs hala dolu, değişen birşey yok tabii mantalitemiz dışında. oturmak istiyoruz, burda önemli olan ilk nokta yine otobüsün orta kısmından ve basamaklardan kaçınılması gerektiğidir. bu noktalarda bulunup , inenlerin yerini alma ihtimali imkansıza yakındır. Koridorlarda bulunup etraf incelenmelidir. çantayı hazırlama, uykudan uyanma, mp3 playerın kapatılması gibi semptomlar kişinin otobüsü terkedeceğinin göstergesi olabilir. kişinin otobüsü terkedeceği yönünde izlenimler edinilirse boşalıcak koltuğun iki tarafına sıkıca tutunulmalıdır. kişi kalkmaya yeltenince sadece ilerliyeceği yöndeki kol kaldırılıp, geçiş sonrasında tekrar tutunulmalıdır. burda önemli olan başka bir nokta ise koltuğa ani hareketlerle oturulmasının antipati yaratıcağıdır. dolayısı ile zaten koltuklarımız ile kontrolünü sağladığımız koltuğa yavaşça oturulmalıdır. oturulduktan sonra duraklarda binebilecek yaşlı veya sakat kişilere başkalarının yer vermesini sağlamak için otobüs durduğunda camdan dışarı bakılıp gelecek yaşlıların görmezden gelinmesi gerekir.
  1 ... dolmathekalem
 2. 2.
  her dersane dönüşü kase'yi sağlama almak için oynanan oyun.
  ... flo rida
 3. 3.
  özellikle uludağ üniversitesi tıp fakültesi'nden binildiğinde imkansız olan durum.
  1 ... fuck fuk fon
 4. 4.
  erkek bünyeler için kız lisesi çıkışında zaten bulunmaması gereken durum.
  ... doc dr c sinan sagiroglu
 5. 5.
  söz konusu 500t ise imkansıza yakın bir durumdur.
  ... ultrain
 6. 6.
  bugün imkansızlığını daha iyi kavradığım hadise.

  şişman bi teyzeyle şişmanca kızı afedersiniz g*tünü yayaaa yayaa oturmuşlar eshotumun koltuğuna. tıklım tıklım otabüste bana da kala kala otomatik kapının yanı kalmış. kapı da "of" falan dinlemiyo her durakta pata küte çarpıyo, çekilcek yer de yok. dersane çıkışı sevgi yoluna girmişim ellerde kitap torbaları defterler.

  üstüne üstlük teyze de bana bakıp kızının kulağına eğiliyo ve nerdeyse bağırarak

  --ahaha nası da çarpıyo kapı salağa.. sen kapı kenarında durma annem.. diyo.
  ... miella