1. 1.
    tacizciyi ifşa edip rezil eden tebrik edilesi cesur kızdır videodan sonra o otobüste ne olduğunu ise çok merak ediyoruz.

http://instagram.com/p/eSBVkECNJQ/

edit: kız şizofren diyorlar. öyleyse dayıdan özür dileriz iftiracı kızın amk.*
    8 -11 ... declencheur
  2. 2.
    helal olsun kıza böyle üç tane daha orospu çocuğuna yapsınlar fordçuluk mesleği iflas bayrağını çeker.
    5 -3 ... sultanbesincizall
  3. 3.
    bence ilgi çekmek isteyen bir kezban.

dayının suçsuz olduğunu düşünüyorum.

edit: bol bol eksileyin yeterli değil.

edit2: adam seni fordlarken çığlık atacağına kameraya çeken kız mı haklı şimdi? belki orada bir insanın hayatıyla oynadı. belki başka biri fordluyordu? nereden bileceksiniz amk?

edit3: ulan belki fordlanmıyordu bile. iğrençsiniz vs. diyen herkese cevabım türk kızlarından her şeyi beklerim ben.
    30 -66 ... margin call
  4. 4.
    Yarım saat neden sabretmiş sorusunu cevaplayacak kızdır.
    14 -8 ... sualci
  5. 5.
    keşke videonun devamını da çekseydi dediğim kız. Internet burası, her şey olabilir. aMA kız şizofren adam masum da olabilir. kesin yargıya varıp, sorgusuz infaz yapılmamalı.

Edit: rötuş.
    2 ... arpadam kaymakpuruzu
  6. 6.
    adamın bakışları garip.

kız iftira da atıyo olabilir haklı da olabilir.

Edit: o değilde şaka maka yarım saat neyi bekledin sen evladım?
    5 -4 ... ofsayti bozan stoper
  7. 7.
    demek yarim saat icinde hamile kalsa giki cikmayacak kizin. midenize sizin sey edeyim.
    6 -3 ... annabelle s secret
  8. 8.
    zekice bir tepkidir ama otobüs içinde bağırıp linç ettirse daha iyi olabilirdi bence.
    3 -1 ... guducan
  9. 9.
    yarım saat dediğine göre kız sıkılmış ifşa etmiş olabilir. ben kız olsam o durumda kafayı gömerdim. güzel kafa gömülür o an.
    -1 ... geliyorumbisaniye
  10. 10.
    sosyal medyada popüler olmak için saçmalığın diz boyu olduğu zamanda yaşarken adamın iftiraya kurban gidip gitmediğini anlamak zor.
    17 -5 ... haksiz miyim sence