1. 1.
    dinlediğin müziği bile değiştirmeye neden olacak olay.. kulaklığı takmış rahat rahat giderken birden yanına bir kızın oturması ve dinlenilen neşet ertaş-hata benim türküsünün kapatılıp bob dylan-one more cup of coffee parçasının açılması.. ulan sanki beraber dinleyeceğiz, ne diye değiştiriyorsun şarkıyı.. neşet ertaş'a büyük saygısızlık bir kere.
    38 -3 ... canlukgodard
  2. 2.
    yalnızlık psikolojisinin sebep olduğu anlamsız davranışlar sergilemeye sebep olan ve en fazla yarım saat süren mutluluktur. (yalnızlar için)
    4 ... belfastchild
  3. 3.
    gizlemen gereken bişeyler olduğunu hatırlatır o an ne koysam üstünede gizlesem diye düşünürsün.
    3 ... godspeed you black emperor
  4. 4.
    bir an için "terledim mi lan?" sorusunu akla getiren olaydır.
    2 ... solacekentremolo
  5. 5.
    dirsek teması yaparak ne hissedileceğinin şiddetle merak edildiği durumdur...
    -2 ... torunusamil
  6. 6.
    karşılıklı yüz yüze oturmaktan daha fazla keyif veren durumdur..
    ... cokokerem
  7. 7.
    heyecandan dilin damagın kurur hele kız bide manken gibiyse.
    1 ... xxbozoxx
  8. 8.
    dün başıma gelmiştir. hem de otobüste her yer boşken o kız geldi ve benim yanıma oturdu. ilk başta oturduğu yere baktım, yerde para filan mı gördü diye. hayır, para yoktu. bildiğin yanıma oturdu. dünden beri bambaşka bir insanım sözlük.
    28 -1 ... belkigeliryarin
  9. 9.
    iki üç durak sonra ilk boşalan yere kalkıp oturacak kızdır..

çokta s.kimizdeydi sanki yanımızdan kalkıp gitmesi. biz de ilk viyadükde ırzına geçecektik ..
    2 ... abel76
  10. 10.
    Kızlar için herhangi bir heyecan yaratmayan durumdur.***
    1 ... uyku cuvali