bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dinlediğin müziği bile değiştirmeye neden olacak olay.. kulaklığı takmış rahat rahat giderken birden yanına bir kızın oturması ve dinlenilen neşet ertaş-hata benim türküsünün kapatılıp bob dylan-one more cup of coffee parçasının açılması.. ulan sanki beraber dinleyeceğiz, ne diye değiştiriyorsun şarkıyı.. neşet ertaş'a büyük saygısızlık bir kere.
    38 -3 ... canlukgodard
  2. 2.
    yalnızlık psikolojisinin sebep olduğu anlamsız davranışlar sergilemeye sebep olan ve en fazla yarım saat süren mutluluktur. (yalnızlar için)
    4 ... belfastchild
  3. 3.
    gizlemen gereken bişeyler olduğunu hatırlatır o an ne koysam üstünede gizlesem diye düşünürsün.
    3 ... godspeed you black emperor
  4. 4.
    bir an için "terledim mi lan?" sorusunu akla getiren olaydır.
    2 ... solacekentremolo
  5. 5.
    dirsek teması yaparak ne hissedileceğinin şiddetle merak edildiği durumdur...
    -2 ... torunusamil
  6. 6.
    karşılıklı yüz yüze oturmaktan daha fazla keyif veren durumdur..
    ... cokokerem
  7. 7.
    heyecandan dilin damagın kurur hele kız bide manken gibiyse.
    1 ... xxbozoxx
  8. 8.
    dün başıma gelmiştir. hem de otobüste her yer boşken o kız geldi ve benim yanıma oturdu. ilk başta oturduğu yere baktım, yerde para filan mı gördü diye. hayır, para yoktu. bildiğin yanıma oturdu. dünden beri bambaşka bir insanım sözlük.
    28 -1 ... belkigeliryarin
  9. 9.
    iki üç durak sonra ilk boşalan yere kalkıp oturacak kızdır..

çokta s.kimizdeydi sanki yanımızdan kalkıp gitmesi. biz de ilk viyadükde ırzına geçecektik ..
    2 ... abel76
  10. 10.
    Kızlar için herhangi bir heyecan yaratmayan durumdur.***
    1 ... uyku cuvali
kapat