1. 1.
    vermiyorum abi bunlara yer falan. tutunacak direk bile vermem elimde olsa. hatta otobüse almam.

oh sen al beleş kartı, sabahtan akşama beleşlikten nasiplenip amaçsızca ordan oraya gezin dur. kadınsan aytenlerin aysellerin gününe git kısırları tıkın, adamsan diğer semtlerdeki kahvehanelerde zaman öldür sonra gel otobüste yorgun gençlerden yer isteme yüzsüzlüğüne gir. he oldu.
    vermeyin şunlara yer, hep siz şımartıp tepemize çıkarıyonuz. yaşlıysanız yaşlılığınızı bilin oturun seda sayan izleyip bamya ayıklayın evinizde.
    17 -35 ... essy
  2. 2.
    yer vermeyene yer vermezler .

ne ekersen onu biçeceksin .

ne eksik ne fazla .
    5 -5 ... tiamat
  3. 3.
    Kendimi onların yerine koyduğumda muhakkak yaptığım eylemdir .
    Bazen kendim bile yorgun olduğumda keşke oturacak yer olsa diyorken , dünyanın yorgunluğunu sırtlamış yaşlılarımıza yer vermemek ayıp geliyor bana.
    Belki öyle gördük öyle yetiştik o yüzden fikrimiz budur.
    7 -5 ... nagam
  4. 4.
    Kişisel tercihtir, sizin ne yaşadığınızı o gün kimse bilmiyor ama size toplum tarafından bir dayatma yapılıyor. Bu açıdan bakınca saçmalıktır.
    3 -1 ... i want to live in purgatory
  5. 5.
    Feminik yazarımızı kızdırmışlar.
    2 -3 ... bay efendi
  6. 6.
    bence haklı ulan akşam işten çıkarsın kafan bi dünya,yorgunluk tan adım atacak halin yok amcanın biri gelir emin önü sahilde gezmiş beleş kartıyla ,yine beleş kartıyla bayrampaşaya dönecek oğluğuğuğum bana yeğeğeğer veriğıgır misin.al aq al koltuğu .üstüne adını yaz bidaha kimse oturmasın oraya .3 tl
    verdiğin otobüste ayakta gidersin bide milletin koltuk altını koklarsın .
    3 -1 ... bu nick bi harika dostum
  7. 7.
    yürüme bel problemi olan yaşlılar harici geri kalanlar için cidden saçmalıktır.
    Bu insanlar alıyor beleş kartı dolduruyorlar otobüsleri sonrası malum zaten ben anlatmayacağım...
    -2 ... birimivar
  8. 8.
    Şu ikinci sıradaki arkadaş;
    Tamamen çıkarcı bir yaklaşım.
    Hobbes görüşü de denir.
    Bir şeyler almak için bir şeyler vermek..
    Çok yanlış düşünüyorsun.

Gününü gün eden amcalar için;
    Onlar istisnai şahıslardır.
    Açıkçası dedem yaşasaydı da cıstak cıstak eğlenmezdi.
    Ki eğlenen taraf daha çok öğrenci kısmıdır.
    Bastonlu ninenin ayakta kalması,
    Öğrencinin ayakta kalmasından daha vahimdir.
    2 -1 ... yurda sokulmus kettle
  9. 9.
    Kıçlarını gezdirmek için otobüsü bedava diye kullanıyor bunlar. Ne yer verecem be, onlar bana versinler.

Tam dayaklık olan yaşlıların şımarıkca yer beklemesinden doğan saçmalık. O iğneleyici gözlerini üstümden çekse de rahat rahat otursam diye bekletir adamı.
    1 -2 ... afet hoca geliyo ihihi
  10. 10.
    eğer yaşlıysa gerçekten yer verilir. çünkü enerjisi takaati sizin kadar yoktur yaşlıların.

benim anlamadığım şey otobüste genç kızlara ve kadınlara yer verilmesi. bunun hiçbir mantıklı açıklaması yok. onlarda yüzsüz gibi gelip oturuyorlar. şaşıp kalıyorum.teşekkür etmeyenini gördüm o derece yani, sanki adam prosedürü uyguladı.
    2 ... sigara icmiyorum