bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    otobüste yer bekleyen ya$lılara yer yerine ayar vermektir.

ögrenci : teyzecim , ya$ kaç ?
    ya$lı teyze : 73 evladım ...
    ögrenci : ohoo , 73 yıl ayakta beklemi$sin 10 dakika daha beklesen bi$ey olmaz heralde ..
    13 -8 ... stranger
  2. 2.
    otobüsün içinde yıkılmadım ayaktayım'ı bir çeşit gaz mahiyetinde çığırmak.
    2 ... zarar_ziyan
  3. 3.
    zamane gençlerinin yapmaya çalıştıkları şey.zeki olan yaşlılarımız cevabı öyle bir yapıştırırki artık otobüs yetmez tüm dünya duyar ters ayarı
    3 -3 ... karga
  4. 4.
    ögrenci : teyzecim , ya$ kaç ?
    ya$lı teyze : 73 evladım ...
    ögrenci : ohoo , 73 yıl ayakta beklemi$sin 10 dakika daha beklesen bi$ey olmaz heralde ..
    ya$lı teyze : 73 yıl senin gibi hödükleri beklemedik ama evladım..
    öğrenci : yer verin teyzeme..
    11 -2 ... sosyoklon
  5. 5.
    yasli denilen insanlari gokten zembille inen acayip yaratiklar sanan, saygi duymanin anlamindan bihaber, "genciz ozguruz, cekilin burusuk suratlilar" dusuncelerini utanmasa alnina yapistirip gezecek kadar olgun! teenagerlarin yaptiklarini sandiklari seydir bu aslinda. bilmezlerki gormus gecirmis bu insan yapitlari ona da ayarin allah'ini gecirir ama tecrubesi ona insana sayginin daha onemli bir sey oldugunu soyledigi icin susmayi tercih eder. yazik, susmasa da pis pis siritirken irinli sivilcesi patlayan teenagera haddini bildirse, ayar nedir, nasil parlatilir, pasta cila yapilir bir gosterse.
    12 ... laz pacino
  6. 6.
    akşam üstü saatlerinde, otobüse binen ve yedikleri unlu mamullerden ötürü tansiyonları çıkmış olan teyzelere "geldi makarnacılar!","eve gidince adama bi yumurta kırarsın artık!" şeklinde ayar vermektir!
    -2 ... yastivirseba
  7. 7.
    (bkz: otobüste yaşlılara yer vermek)
    ... panstar
  8. 8.
    genelde gençlerin yaşlılar binince kitap okuma,uyuma numarası gibi eylemlerle gerçekleştirdiği durumdur...bi de gözünün içine baka baka "kalkmıyorum ulan!"demek de vardır tabı...
    2 ... dr.sn
  9. 9.
    otobüstekiler tarafından linç edilerek ayarın allahını alacağımız eylemdir.
    1 -1 ... gonulcelen
  10. 10.
    24 ayar olarak geri dönecek eylemdir:

yaşlı adamın elinde baston var. otobüs hareket ettikçe bastonu oraya buraya kayıyor. gençlerden biri akıl verircesine amcaya.."Amca ya bastonun ucuna lastik takarsan kaymaz" diyor. ihtiyar da "o lastiği yıllar önce baban taksaydı şimdi sen olmazdın ben de orada oturuyo olurdum" *
    9 -2 ... scarface