1. 1.
    Tüm otobüsü şok edecek karizmadır. Ezik gibi iki keke tav olmayız biz. Evet.
    8 -1 ... oytunkaran
  2. 2.
    kek ney lan. ben otobüse bineceksem yanıma tavuk döner alırım. acıkınca çünkü kek falan kesmiyor.
    5 -1 ... uzay muhtari
  3. 3.
    uçakta business klassta uçarken menüyü nazikçe reddedip bir duble viski lütfen derim. hostesler oracıkta verecek gibi olur kendilerini zor tutarlar.
    1 -1 ... ibni maymun
  4. 4.
    gençler size altın gibi bir tüyo. otobüstesiniz, karizma mı olmak istiyorsunuz?

kahve alın, yiyecek bir şey dediğinde kibarca teşekkür ederim deyin. direkt ikramı reddetmekle olmaz.
    4 -1 ... thedivisionbell
  5. 4.
    Zengin olduğum için bunlara tenezzül etmiyorum karizmasıdır. Ben mutlaka alırım çünkü fakir ruhluyum.
    1 -1 ... loveneverdies
  6. 5.
    Benim çantamda zaten su ve yiyecek bulunur.
    Çok sık yolculuk yaptığımdan hep hazirlikliyimdir.
    1 ... otekidunyali
  7. 6.
    karizma değil bilinçliliktir. seçenekler arasında sağlıklı bir seçenek yok malesef. mide hastası olanlar anlar o uzun süreli açlıkla birleşen sadece şeker yemenin sebep olduğu mide yangınlarını.

almayayım karşim. suyumu içer belki krakerimi yer uyurum ben.
    3 ... lumos
  8. 7.
    Benimdir efendim. Otobüs yolculuklarında anksiyetem tutuyor o yüzden yediğim ya da içtiğim şeyin bana dokunacağından korkuyorum. Karizmatik olduğunu daha önce hiç düşünmemiştim.
    2 ... norvecturku
  9. 8.
    otobüste verilen ikramı almama karizması
    muavin yaklaşırken kulaktan kulaklığı bile çıkarmaya tenezzül etmeden bu harketi yapmak. aga be daha karizmatik bir hareket yok aq.
    ... sikiktosbaga
  10. 9.
    Böyle bir karizmanın var olduğunu düşünmek mallıktır. Benim de arada ikramı beğenmediğim için almadığım oluyor. Ama havalı olduğunu düşünmek? Zavallı sürüleri sizi.
    1 ... yazar x