bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yaşlıların tacizine karşı önlem alan gençtir. halbuki aslolan ayağa kalkıp yer vermesidir ama o stresli bir şekilde zıbarma numarası yapmaya devam eder ve insanların iğneleyici sözlerine kulak asmaz. muhtemelen metalcidir, ekşisözlük yazarıdır, dombilidir, taocudur.
  4 -1 ... steve
 2. 2.
  otobüste yaşlının inatla yanına gelerek,kendini belli etme taktiklerden kurtulmak istiyen gencin yapacağı davranıştır.özellikle muhtemelen yaşlı elinde de bir poşet bulundurur ve bunu her defasında üstüne sürter ben yaşlıyım ona göre der tabi elemanda bende uyuyorum seni algılayamıyorum imajı yaratır...
  3 ... trda
 3. 3.
  Öğrencinin sınavına çalışmak için sabahladığı ve yaşlı teyzenin de o saatte karşıdaki arkadaşına altın gününe gittiği durumlarda da karşılaşılabilen bir olaydır, yorum hakkı milletindir.
  2 ... devedikeni
 4. 4.
  artık tutmayan bir numaradır. nitekim bekir coskun 'da bir yazısında bu numaracı gecnlerden acıyarak bahsetmistir, utanmama sebebiyet vermistir, artık hasta numarası yapıyorum.
  2 ... otisabii
 5. 5.
  zaman zaman hak verdiğim gençlerdir.
  düşünün ki sabaha kadar işyerinde eşek gibi çalışmışsınız ve bindiğiniz durak ana durak olduğundan 4 tane otobüs göndermişsiniz.sırf oturacak boş yer bulabilmek, hiç değilse yolda uyuyabilmek için.ama otobüsün hınca hınç dolu olduğunu göre göre biner o teyzeler otobüse,çünkü teyzedir onlar altın gününe gitmek için bir otobüs daha bekleyemezler.oysa diğer otobüs bindikleri otobüsten sadece 5 dakika sonra kalkacaktır.5 dakika bekleyip bomboş otobüse binebilirler.ama yoook bekleyemezler 5 dakika daha, o çocuk kalksın yerinden ne var 16 saat çalıştıysa, o kız kalksın ya da 10 kilo gelen kitaplarıyla elinde.ne var ki sanki.onlar altın gününe gidecekler.
  5 ... televizyonçocuğu
 6. 6.
  (bkz: otobüste ölü numarası yapan genç)
  (bkz: otobüste hamile numarası yapan genç)
  5 ... ratata
 7. 7.
  (bkz: otobuste ders çalışma numarası yapan genç)
  1 ... hilosh
 8. 8.
  hayatı gerçek anlamda zor geçen ve ulan bir kere de eve oturarak gidiyim düşücesiyle uyuma takliti yapan gençtir.
  3 -2 ... markasiz
 9. 9.
  koltuklardan ikililerin iç kısmını seçtiğinizde yapmanıza gerek kalmayan numara.kimse yemez ayrıca.
  ... i m from absürdistan
 10. 10.
  yer vermemek için kasan,diken üstünde durup,arada bi gözlerini açıp etrafı kolaçan ederken bi yaşlıyla gözgöze gelip hemen eski moduna geri dönen tiplerdir bunlar.müzik dinlemiyo olsa bile kulaklığı kulağından çıkarmamak suretiyle olası bi uyarıya maruz kalmamak için looser triplerine girerler.
  ... endless