bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  lan bak sinirleniyorum bazen böyle, doluyorum falan insanlara. pis pis bakıyorum, gerçi onlar anlamıyorlar fazla. geniş takılıyorlar. seviyorum onları, çok uslular, edepliler, aklı başında, spesifik tipler. otobüs insanları.

  canlarım ya bir de hayatları var onların. yaşıyorlar falan, çalışıyorlar. sürekli bir çaba içerisindeler. gözlemliyorum, çoğu da memnun hayatından. memnun olmayanlar da muavine sataşıyor, ya da şöföre sövüyor falan. kasise hızlı girerse bağırıyor çağırıyor "yavaş muğa goduum, kim şöför yaptı seniğ" diye. empati yapmıyor dangalak, üzülüyorum. ama konumuz bu değil, bunu da inceleriz elbet bi' yerde.

  "iki paragraf yazmışsın daha başlıkla alakalı bir şey göremedik dostum" deme sakın, bekle sakin ol.

  bir de bu otobüs insanlarının aykırı tipleri var, marjinal, sofistike insanları. ben onları da severim, onlar da can. ama bazen onlar da sinir bozucu olabiliyor. yaaa!! diye başlıyorum onların sinir katsayımı arttıran eylemlerini aktarmaya. yaaa!!! bunların sevgilileri var. nasıl içerliyorum böyle kıvrılıyorlar falan birbirlerine, sokuluyorlar, ısınıyorlar. ne kadar güzel yahu, halbuki ikisi de klozet kapağıyla ilişkiye giren bölgeme benziyorlar. var mı öyle dünya lan? bombayı patlatıyorum; bunlar sevişti lan!! evet, mekan körüklüydü, en arkaya yerleşmiş götvari sevgililer, baktım bir kaynaşmalar falan fişmekan. döndüm yanımdaki adama, bak dedim baba canlı erotik mpeg, hiçbir yerde bulamazsın izlemene bak*. neyse koçum, sinir oldum ben bunlara. ya öyle çok ateşli bir sevişme sahnesi değildi şimdi sizi de kandırmayayım ama, dudaklar birbirine değdi, benim uçak havalandı böyle şeyler oldu, çok eğlendik. sonra eve geldim, esra erol'u izledim, adam taş gibi karıyı da beğenmedi muğaa goo. yeter sıkıldım diyerek sonlandırıyorum, görüşürüz öptüm kib by sçs fck.
  8 -8 ... gayda calarim etek giymem
 2. 2.
  kendi otobüsünüz yoksa gerçekleşmesi pek mümkün görünmeyen fantezi.
  1 ... alcapon
 3. 3.
  (bkz: fordculuk)
  ... davutsu
 4. 4.
  (bkz: bangbus)
  2 ... never neverland
 5. 5.
  (bkz: seçim otobüsü)
  3 ... peyderpey
 6. 6.
  soktuğumun youpornları bilmem ne siteleri yüzünden ortalara çıkmış fantazidir. yok efendim otobüste fütursuzca sevişmeye başlamışar da kimsye aldırmadan zirveye ulaşmışar da bilmem ne. ulan nereye sevişiyorsun sen be? sen neresi sandın burayı? bak bak o çaprazda bi tane inşaat var ya? hah işte onun yapımında katkıkda bulunan adam kıvamında bi adam illa ki vardır o otobüsün içinde bebeğim! o hatun o otobusten memeleri karnında, 28 sene yaşlanmadan, yediz bebekle çıkmazsa ben de bir şey bilmiyorum. amma götümüz kakltı ha. otobüste sevişmek. hadi ya. yatakta sevişme levelini bi geç de önce. gidin hidrosferde filan sevişin lan o zaman. valla bak. hem orası dah fanatazik. ıslak ıslak. oh beybi!
  3 ... ezikmutesebbis
 7. 7.
  (bkz: arka beşli)
  2 ... leto
 8. 8.
  türkiye de mümkün değildir, ama iyi bir çocuk olursanız, şunu tenha bir hatta tıngır mıngır ilerleyen bir otobüste * görebilirsiniz:

  (bkz: otobüste sevgilisine saxo çektiren genç)
  1 ... notrinova
 9. 9.
  otobüste sikişmekten daha kabul edilebilir olan eylem.

  (bkz: nüans farkı diyen adamların hala yaşıyor olması)
  1 ... gayda calarim etek giymem
 10. 10.
  (bkz: biletçiden uçan tekme yemek)
  1 -2 ... fuathusnukayacan