1. 1.
    Biraz önce denk gelinen olay esnasında, Babası yaşında olduğunu iddia ettiği bir adama bağıran kadına ait cümledir. Bir linç gelir mi acaba diye beklerken sadece sözlü atışmalar havalarda uçuştu. Kan akmadı yani. Evet.
    6 -1 ... sodomlu
  2. 2.
    Daha kötüsünü yaşadım. Yer: Ankara. Oturuyordum ben, yanimda da bir evli çift ve yaninda yasli bir teyze vardı. Yasli teyze genc adamdan icin "beni elledi!" Diye bagirdi. Otobuste olay olduydu. Kadıncagiz kocasini savunmak icin yirtindiydi. Ben de guluyordum anasini satayim napayim. Bombayı baska bir amca patlattiydi arkalardan: "teyze, adamın karısı yanında canı çekse onu Eller, seni ne yapsın la?" Bütün otobus kahkaha atmistik. Teyze bi sonraki durakta inmek zorunda kalmisti.
    28 -3 ... primer bond kompozit
  3. 3.
    ilgisizlik girdabından çıkamayan kadınların, can havliyle haykırdıkları imdat mesajı olarak da yorumlanabilir.
    6 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    Nadir de olsa bu nevi çirkefler denk gelir. Değil müdahale etmek ona doğru baksan, döner sana sarar bu sefer. Kafan kırık (zırdeli) değilse en iyisi hiç bulaşma en hafifi karakolda biter.
    4 ... gazeloglu
  5. 5.
    herkes bana aşık. hormonların efendisiyim.
    4 ... asbikubuhi
  6. 6.
    manyaktır bulaşmayın.

ya menopoz başına vurmuştur yada şu erkeklerle tokalaşmayan türbanlı gudubetlerdendir.
    5 -4 ... piperbella
  7. 7.
    bir keresinde benim de başıma gelmişti.

böyle çirkin mi çirkin. gargamel suratlı bir karı ne bakıyorsun ya diye bağırmıştı. bende ne bakayım lan ben sana diye bağırdım ve sustu. ağzının payını vermeniz lazım yoksa üstünüze çıkar.
    5 ... li monata
  8. 8.
    bana denk gelmesi için can attığım bedbaht kadındır..!

- senin neyine bakayım be manyak kafalı..! istanbulda karı kalmadı da, sana mı kaldım ben..! ruh hastası falanmısın sen yavv..! allah allaaah..! nerede bir kaltak var hep beni buluyor *mına kodumun yerinde zaten..!

diyerekten, köpeğin nefes borusuna kadar sokardım o histerik bünyeyi..!

not: histerik kaltaklardan, oldum olası nefret ederim..!!
    -2 ... kisskissbangbang
  9. 9.
    tabi eli daşşağında olup karıyı yiyecek gibi baktıysa aç boğa olacağı bu buda muhtemelem dişsiz çapkın yaşlının biridir genellikle .
    2 ... muzseven
  10. 10.
    hiç unutmam bi keresinde dolmuşta giderkene adamın biri 50 nin üzerinde sanırım önümde oturuyodu kızın biride ayakta duruyodu kız adama öle bir bakıoki adamın sapıkça bakışlarından rahatsız olduğu belliydi kızda hemen dolmuştan indi sapık adam nasıl tip tip baktıysa artık mikrop .
    -2 ... muzseven