1. 1.
    Şehirlerarası otobüs yolcuklarının klişesi olan otobüsün en güzel kızıyla kesişme muhabbetini bir adım ileri götürmektir.

Her şey istanbul’dan izmir’e gitmeye karar vermemle başladı. Sene 2014 aylardan mart. Kafa dağıtmak bir kaç arkadaş görmek hazır izmir’e gitmişken belki bir kız düşürürüm kafasıyla otobüs biletimi alıp izmir yollarına düşmeye karar verdim.

Otobüsü beklerken bir anda o geldi. 1.75 boylarında beyaz tenli sarı saçlı ince belli sütun gibi bacaklarıyla adeta tanrıça gibi duran o malum kişi. Tabi ben tüm karizmam ve seksiliğimle kızı hemen kesmeye bakışlarımla onu tahrik etmeye başladım.

Bir yandan bakışırken Allah’ım ne olur bizim otobüste olsa da beraber yolculuk yapma Şerefine Nail olsam diye içimden dua ediyorum. Bu kesişme yaklaşık yarım saat sürdü. Ben onun büyüsüne kapışmıştım artık. Van’a gidiyorum dese peşinden gidecek durumdaydım. Bir yandan da bu kadar güzel kızın Van’da ne işi var amk kesin izmir’e geliyor diye düşünüyordum.

Artık bakışlarım öyle bir noktaya geldim ki kız yanıma gel nereye gidiyorsunuz diye sordu. izmir’e deyince aa ne tesadüf bende dedi. Artık kesiştiğim arzuladığım kızla sohbet etmeye başlamıştım. Otobüs hareket saati gelmişti. Koltuklarımız arka arkaya olduğundan sohbete orada da devam ettik.

istanbul izmir arası yolculuğu yapanlar bilir. Bursa üzerinde giderken Susurluk’ta durur ve mola verir. işte her şey o mola yerinde oldu. Otobüs tam 1 saat mola verdi. Kız tüm ihtişamıyla bu molalar çok sıkıcı gel seninle biraz eğlenelim diyerek beni takip et hareketi yaptı. Bugüne kadar hiçbir şeye hayır demeyen ben hemen evet diyerek kızı takip ettim.

Kız beni tesislerin yan tarafındaki çimli bölgeye götürüp kuytuda üstüme atlayarak adeta bir kaplan gibi saldırdı. Bu saldırı sonucunda benimde durmam mümkün değildi. Artık ok yaydan çıkmıştı. Öyle bir kaptırdık ki kendimizi zaman nasıl geçti anlamadık. En son izmir istikametine giden yolcularımız için son çağrı lafını duyunca apar topar otobüse yetiştik.

Öyle yorulduk ki yol boyunca hiç konuşmadık zaten uyumuşum. Sabah izmir’e geldiğimde kızı sevgilisi karşıladı. Beni de arkadaşlar. Sadece uzaktan bakışıp son göz kırpmasını gördüm. Hayatımın en heyecanlı yolculuğuydu. Evet.
    10 -15 ... oytunkaran
  2. 2.
    Olayın aslı şöyledir.
    Kızın yerine oytunu koyun, oytun'un yerine de muavini.
    Konu başlığı: oytun'a otobüs yolculuğu esnasında muavin tarafından tecavüz edilmesi.
    -1 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  3. 3.
    şoke eden sevişmedir. oytunu günahların adamı olarak hiç düşünmemiştim bugüne kadar. hikayenin doğruluğu şuradan anlaşılıyor

bugüne kadar hiçbir şeye hayır demeyen ben hemen evet diyerek kızı takip ettim.

oytun hayır demez asla.
    4 -2 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Bir hayal ürünüdür. Hayal edilir ama bunu yapmak baya baya zor meseledir.

Başlık oytunkaran tarafından açıldı. Adam hikaye yazmaya başladı artık. Ve uzun entry giriyor. Tarz değiştirdi

Ekleme : lan hiç inandırıcı gelmedi bana.
    2 -1 ... sirazagiden
  5. 5.
    (Ben n kız)
    Kümeler konusu mola yerinde işlenmiştir.
    ... sozleriyle alkis alan yazar
  6. 6.
    izmire giden otobüste nereye gidiyorsun diye soran kızla sevişmezdim doğrusu. ama cool story gerçekten.
    1 ... kafam bir milyon
  7. 7.
    Hay senin fantezine sarkozyy.
    2 ... defansagelsenize lan