bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    her ayakta kalanı hoplatıyorlar mı amk diye kendisine destek olduğum kişidir

hayır madem her ayakta kalanı hoplatıyorlar nedir sendeki bu cengaverlik , aman bacım sana dayamasınlar bana dayasınlar demek nedir amk ?

madem ayağa kalktığında damperli ford cargoya maruz kalacağını biliyorsun niye gönüllüsün , ibne misin lan ?
    5 -2 ... kullanilmayan hesap
  2. 2.
    Kadın erkek eşitliğine inanan kişidir.

Bazı yavşaklar siklenmek için kadına yer verip yarım saat ayakta gidebilir. Aklınızda olsun diye söylüyorum, kimsenin Sikinde değilsiniz.

Sizinle evlenmeyecek o kız. Numarasını da vermeyecek. Boşu boşuna duyar kasıp yerinizden oluyorsunuz.
    7 -3 ... kuyruk yagi
  3. 3.
    Aynı hıyar şuanda tek kişilik koltukta kadın yanında oturur işte O hıyar benem.
    2 -2 ... samarayafisildayanadam
  4. 4.
    hıyarın ağababasıdır. bakın ben üniversiteyi afyonda bir sürü hanzonun arasında okudum ama bir gün olsun abiler amcalar bana valizimi taşıtmadı, toplu taşımada ayakta bırakmadı. ben aman rica ederim dedikçe olur mu kızım bizim de senin gibi kızımız var o da gurbette dediler. sonra okul bitti izmire döndüm kursa gidiyorum elimde beton gibi kitaplar midem ağrıyor dersten çıktım eve gidiyorum otobüste ağlıyorum kimse dönüp yer vermiyor. insanlık mı lan bu? yemişim eşitliği.
    4 -4 ... bik bik
  5. 5.
    ayağımı kırdılar kalkamadım anne, otobüse bindim oturdum.
    ayakta kalıp yer bekleyen herkesin aklına eğriyi doğruyu ben soktum.
    kış ayazında durakta dökülen yapraktım, yaz sıcağında ter içinde geri döndüm ben.
    fordçusuna renocusuna selamlar olsun, müsait bir yerde inenim ben.
    3 ... sicilyadabiryer
  6. 6.
    Burda cinsiyet örnek verilmemeli. Onun yerine hastaya, yaşlıya vb. Yer vermeyen olarak değerlendirilmelidir.
    2 ... feria
  7. 7.
    feminist bir kimsedir.
    siz değil miydiniz kadın erkek eşitliği diye debelenen?
    1 ... corbadaki sinek kanadi
  8. 8.
    En doğrusunu yapmaktadır. Sırf kadın olduğu için birisine yer verenin zihniyetinden şüphe edilmesi gerekir esas.
    1 ... morlemur
  9. 9.
    Akşama kadar calisip yorulmuş erkeklerin günden gelen kadınlara yer vermesini desteklemem. Kimse kimseye yer vermek zorunda değil. Yaşlılar hariç.
    4 ... caroline author
  10. 10.
    (bkz: hocam ayıp oluyor ama he)

Çok yorulmuş sabahın 6 sından beri dışarda olan bir insandir belki. Oyle dusunseniz bir de.
    5 -1 ... metrobuste yer kapan muhendis