1. 1.
  öyle sanıyorum ki bu cinsel dürtü denen şey din, iman, yer, alan, falan dinlemiyor olsa gerek ki bu eyleme uzanıyor iş. büyük ihtimalle bu gibi eylemler aç bi toplum olmaktan kaynaklanıyor. bu tavırları takınan erkeklerin tek amacı rahatsızlık verip şerefsizliğin ötesine geçmektir.
  4 -1 ... mezitli
 2. 2.
  kızların hoşuna gidenleri yapmaktan başka bir amacı yoktur erkeklerin. kızlaR Hoşlanıyor ki yapıyorlar.
  3 -6 ... embesilite
 3. 3.
  dayak yeme isteği. gerçekten sadece bu. sikindirik japon pornoları izleyip sonrada aa otobüste karılar bişey demiyor odunluğu düşündüklerinden bu olaya niyetlenen dayak arsızı adamlar. ağzını burnunu hiç acımamdan dağıtabileceğim ve daha çok kısa bir süre önce bayılana kadar da bu dayak eylemini gerçekleştirdiğim olaylar silsilesi.

  dur özet geçeyim: şerefsizlikte sınır tanımamak...
  6 ... prophetofhell
 4. 4.
  otobüste kızları ellemektir işte. ötesi var mı?
  3 ... lanet olsun sana platonik
 5. 5.
  hayatlarında canlı olarak bir kıza dokunma isteğidir. yoksa o salaklık ve şerefsizlikle hiç bir kıza, kadına insan gibi dokunamazlar.
  3 ... xcsn2
 6. 6.
  cevabı başlığın içindedir. otobüsteki kızları ellemek zaten bir amaçtır bu örümcek kafalı abazanlar için.
  1 ... varamayok
 7. 7.
  aslında amaçları zaten kızları ellemektir. elledikleri vakit amaçlarına ulaşırlar ve boktan arkadaş çevrelerinde "otobüsteki maldan", yani elledikleri kızdan bahsederler, yerlere tükürüp bağıra bağıra konuşurlar filan. dünyanın en gelişmiş ülkesinde bile bunlardan vardır, fakat oradakilerin hayatlarında en az 20-30 kitap okumuşluğu vardır, kültürlü fordcu onlar. bizimkiler öyle mi?
  1 ... bir sarki cal damardan olsun
 8. 8.
  otobüste erkekleri elleyen kızların amacı ile birebir aynıdır. açık ve net.
  2 ... erebyss
 9. 9.
  Hayatı boyunca Kadınlara yaklaşabildiği en fazla mesafe toplu taşıma araçlarındaki tıka basalıktan mütevellit yakınlaşma olan favorili Neandertal’ Lerin kişisel alan ihlalleri yaparak bunu kendine kar saymasıdır.
  ... i am who i am