1. 1.
    Kulaklığı mı takip buradaki nezih olan entry okuyup yolculuğu mu bir nepsede olsa güzel hale getirmek için yaptığım eylem.
    1 ... kabuuss
  2. 2.
    An itibari ile yazar oluşumu otobüste bulunan yolcularla kutluyoruz , yazar olduğumu öğrendiklerinde bana yer vermek için çırpınan güzel insanları görmenizi isterdim.
    Sen yeterki otur ve sakince yaz bizi düşünme ayakta da gideriz sesleri yükseliyordu ve şöför bey artık frene daha yumuşak basacağım seni rahatsız etmemek boynumun borcu diyordu, bu satırları yazarken ineceğim durağa gelmek üzereyim kendinize iyi bakın arkadaşlar.
    3 ... wmaximilian
  3. 3.
    Ben yapmıyorum, utanıyorum otobüste. Millet bazı başlıkları görür, hakkımda ne düşünür falan.
    7 ... the bellatrix lestrange
  4. 4.
    Ben kalabalık ortamlarda sözlüğü açmaya korkuyorum. Siz yine de dikkatli olun derim, durduk yere insanların cık cık cık diyen bakışlarına maruz kalmayın.
    5 ... cupcake jemma
  5. 5.
    Bende temkinli girenlerdenim. Kimin ne başlığı hortlatacağı belli olmuyor. Garip tepkiler almak istemiyorum insanlardan. *
    5 ... haramsavar kadin
  6. 6.
    başlıklara tıklarken elimle ekranı kamufle ediyorum, millet beni sapık sanmasın diye.
    2 ... ouroboros i