1. 1.
    ne yapalım şoföre mi yer verelim?
    2 -1 ... munir bey
  2. 2.
    bir erkek olarak katıldığım durumdur..
    biz erkekler gerçekten çok salağız, ben hariç tabii..
    2 ... promocemo
  3. 3.
    kadın yazarların vajinası olduğunu bir şekilde söylemek istemesi hastalığıdır.

bana çok saçma gelen olay, hoşuma gitmeyen olay, akla mantığa aykırı olay demek varken "bir kadın olarak" diye başlayıp allah kitap çarpsın ki ben bir karıyım lan!!11bir! diye bitirmektir.
    bu gibi tipler için kapıya 1 kase ilgi bırakın.
    1 -1 ... bize de mi caylak
  4. 4.
    Otobüs sıkış tıkış kalabalıksa ve herkes birbirine değdirme durumundaysa, kadının yaşına veya durumuna bakmaksızın yer veririm. Bunun dışında sadece yaşlılık, hastalık, hamilelik veya çocuklu olma durumunda yer vermeyi uygun bulabilirim. Bu arada koltuklar bile boşken yer veren ‘yavşaklar’ var görüyoruz, akıllı olun bir gün çarpılırsınız.
    3 ... cardinale
  5. 5.
    Bir kadın olarak katiyetle karşı çıktığım durumdur.

Kadın yaşlı, çocuklu veya hamile
    değilse yer veren erkek salağın önde gidenidir, kimse kusura bakmasın.

Hele elli yaşında koca adamların üniversite öğrencisi kızlara yer verdiğini görünce onlar adına ben utanıyorum.

işine gelince kadın erkek eşittir diyenler nedense otobüste erkeklerin kendilerine yer vermesini bekliyor, erkek yer vermeyince de saygısız oluyor.madem erkeklerle eşitiz sen sadece kadınsın diye neden sana yer versin bir erkek.

Neyse, akıllı olun kendinizi kullandırtmayın.
    ... icimdeolenbirivar 2
  6. 6.
    ooo harun abi.
    ... bobcat
  7. 7.
    Erkeğin kadına vermesi gerekir mi bilmem ama bence kadının erkeğe vermesi gerekir.
    ... herteldenyazar