1. 1.
    bugün bulunduğum otobüste vuku bulan hadise.yani sanıyorum öyle oldu. ben şoför koltuğunun tam arkasında oturuyordum. Sonra bi kadın bindi yanında da üç yaşlarında bir velet vardı. Geldi karşıma oturdu, ama benim aklımdan hiç kötü bir şey geçmedi nihayetinde çocuğu var dedim.

Neyse bir süre sonra dikkatimi bir şey çekti. Kadın çocuğa sürekli "uff teyzem yapma şunu, tamam teyzecim geldik" minvalinde laflar ediyordu. işte kendince bana selektör yakıyor, iş bu çocuk benim yeğenim aslında , ben evli değilim ,bi kahvemi içip beni sabaha kadar çitileyebilirsin demeye getirdi galiba.ulan fırsat ayağıma gelince hep tepiyorum böyle ya.
    3 -16 ... postmodern zubuk
  2. 2.
    Hayali hikayede bile sosyal mesafeyi korumamışsın pampa. Ağzına corona girsin.
    10 ... serdarsl06
  3. 3.
    otobüste başıma gelen garip olay
    11 ... yazar cizer34
  4. 4.
    bir kere ben bir evrak isi icin bir yere gidecektim.
    dur lan dedim arabayi birakip otobuse bineyim dedim.

durakta benden once yasli bir teyze vardi.once o binsin diye bekledim.
    teyze kapiya asildi bir turlu ayaklari yerden kesilmiyor asla binemiyor kipirdamiyor.yukardan da gelip kimse yardim etmeyince ben mecbur kaldim teyzeyi arkadan kolundan tutarak iceri sokmaya calistim.

sanki teyze yere demir atti yok arkadas teyze bir adim atamiyor ve tamamiyle kucak pozisyonuna geldik.
    ve teyze asla kipirdamiyor.

normalde camiş gibiyim de teyzeyi zorlamak istemedigim icin gucumu vermemistim.
    teyze durur mu yapistirdi cevabi.
    kaldirsana oglum.
    kavrasana oglum.

valla ne yalan soyleyeyim teyze kalkmiyor.
    10 ... beton baris
  5. 5.
    Böyle fantazileeiniz var avrupaya gidin orda kızlar veriyormuş. Her gün yerin dibine soktuğunuz türk kızıyla böyle fantaziler yaşayamazsınız. Size göre Kezbanız sonuçta.
    -3 ... glgelivadi
  6. 6.
    Bacaklarını nerdeyse 180 derece açarak oturmayı alışkanlık edinmiş bir hanzo ile yanyanayız.

- rahat mısın?!
    - efendim, anlamadım???
    - diyorum ki rahat mısın, değilsen ben kalkayım toynakların da otursun. Kapa şunları!
    13 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  7. 7.
    Bazen ben de bütün dünya benim etrafımda dönüyormuş hissine kapılıyorum. Hani aydemir akbaş'ın bir filmi vardı. Dünyada tek kalan erkek aydemir akbaş özgüveniyle yürüyorum ama sonra aynaya bakınca geçiyor kendiliğinden...
    1 ... son kale
  8. 8.
    (bkz: entry nick uyumu)
    ... eski yesil kulluk