1. 81.
  herkes özgürdür ama bu saygısızlık olur. küçük çocuklar da var sonuçta orada. Ters ters bakardım.
  4 -2 ... sevdanolmasaa
 2. 82.
  taşlarım. orası yalaşma yeri değil.
  2 ... afrasiyap
 3. 83.
  gidip mutluluklar dilerdim. zira ben aşka inanmam. hem inanıp hem bulan insanı tebrik edéim.
  2 -1 ... napakyanii
 4. 84.
  başkalarının tepkisini izlerim o daha komik mk kim ne bok yiyorsa yesin..
  3 ... amuniyimgardas
 5. 85.
  küçük çocuklara bunları ayıplayıp, yasakladığınız anlatmadığınız, cıss diye tabir ettiğiniz için cinsellik tabu zaten bre cahiller! o çocuk cinselliği baskıladoğı zaman kendini tutamayıp ona buna saldırmaya, tecavüz etmeye, damacanaya hallenmeye yelteniyor. Halbuki masum ve french kiss boyutuna ermeyecek bir öpüşmenin kimseyi rahatsız etmemesi gerektiğini çocuğa senin aşılaman gerek. Ayrıca siz ne zannediyorsunuz ki bu çocukları? O tabletlerde sadece candy crush oynayıp, danla bilic izlediklerini falan mı zannediyosunuz?

  Sadece tek bir husus var: kimin neyi ne kadar rahatsız ettiğinin tespiti, tutanağı tutulamaz. Burada da toplumsal hoşgörü ile ilerlemeli zaten medeni toplumlar ama bizim oraya daha 1000 ışık yılı var.
  3 ... ucgende alan
 6. 86.
  Içanadolu 'da olur mu böyle şeyler? Aaaa çok ayıp. Şahsen benimde sevgilim olsa arsizlik değil mi öperim otobüste tramvayda. Sizene ki? Onlara ne? Banane?
  ... tambirtelli
 7. 87.
  Arkaşlar rica ediyorum kusuruma bakmayın ama toplum arasında öyle salya sümük öpüşüp koklanmanın doğru olmadığını kabul etmeliyiz önce.
  Bu bir görgü kuralıdır.
  Görgü kurallarını öğrenmeden,modernleşemezsiniz ve dolayısıyla modernleşmeye niyeti olmayan kendilerini sözde namus bekçisi sayan adamlar tarafından toplum arasında rencide edilirsiniz ki bu herhangi bi ortadoğu ülkesinde karşılaşacağınız en basit tepkidir Linç edilme ihtimalinizide atlamamak lazım.
  Hem ne gerek var amk ya,piyasada birsürü günlük ev muhabbeti dönüyor temiz temiz bakın işinize millete de madara oluyorsunuz.
  3 -6 ... mizahtananlayanhatun
 8. 88.
  Beni pek ilgilendirmez açıkçası ama topluma saygılarının olmadığını düşünürüm .
  1 ... frenchdiyebiri
 9. 89.
  Benim için sorun olmaz lakin toplum içinde yanlış.
  1 ... reading
 10. 90.
  Hoş karşılamam kendi içimde ama tepki de vermem.Başımı diğer tarafa çeviririm.Bir bu çiftlerden hiç hoşlanmıyorum bir de sinemada iki dakikada bir şapır şupur öpüşen çiftlerden hiç hoşlanmıyorum.Bazıları o kadar ileri gidiyor ki cidden anlamakta zorlanıyorum. Madem yapacaksanız gidin kalabalık olmayan seanslarda ne yapıyorsanız yapın.Film izlemeye mi geldiniz hiç öpüşmemiş gibi öpüşmeye mi belli değil.
  2 ... one last chance