1. 1.
    Toplum ahlakina uygun hareket etmeleri konusunda uyaririm, itiraz ederlerse bi guzel dovulup,otobusten asagi atmak uygundur.

Kimsenin başkalarını rahatsız etmeye hakki yok, bu kadar şımarıklık olmaz be kardeşim.

otobüsten inince silktir git nerde öpüyorsan öp, ne bok yersen ye. kimseyi rahatsız edemezsin.

Siddette karsiyiz.
    19 -35 ... atechso
  2. 2.
    "aşk var ulan!" falan derim. nefretle bakmam, bakamam. zira el ele tutuşan çiftleri görünce de bi mallaşıyorum zaten. benim çok hoşuma gidiyor. ama rahatsız olabilirsiniz tabii. nasıl baktığınızla da alakalı.

"biraz saygı" diyorsunuz da asıl saygıyı aşk hak etmiyor mu?

kamusal alanda şiddete, küfre, bangır bangır müziğe, kavgaya dövüşe müsaade var fakat gerçekten iki insanın o an hissettikleri şeyi yaşamalarına müsaade yok. çok adilce.
    34 -21 ... agnottott
  3. 3.
    öpüşen birilerinden rahatsız olmak da nasıl oluyor anlamak mümkün değil.

iki kişi kavga etse rahatsız olmazsınız, hatta adam karısını dövse rahatsız olmazsınız. bu konuda söylenecek çok şey var ancak küfürsüz anlatmak biraz zor.
    13 -10 ... lipsos
  4. 4.
    kafamı çeviririm. yapıyorsa onun kendi bileceği iş. çok onayladığımı söyleyemem ama karışmak çok anlamsız.

karışanlar zaten ağır işsiz olay kovalıyorlar akıllarınca ama bu otobüste, yürüyen merdivende, metroda öpüşen insanları da hiç anlamıyorum. nasıl bu kadar rahat olabiliyorlar. çekinmiyorlar.
    15 -1 ... fennafillah
  5. 5.
    la geçen gün kadıköy metro merdivenin de

bir sıkma baş ile tokmakçısı milletin içinde

göstere göstere öpüşüyordu ki bu tipler

ota bota arıza çıkaran tipler.

demek sıkma başlar arasında da moda olsu.

amerikalılar bunlara bez kafa diyor ahah.
    10 -11 ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    otobüste öpüşen çift görseniz ne yaparsınız

Beybi!
    18 -3 ... fistingci sahap
  7. 7.
    çiftin dudaklarının arasına bir a4 koyar teması keserim.
    1 ... teflon
  8. 8.
    sevişecek uygun mekanları olmadığını düşünüp hemen evimin anahtarlarını takdim ederim. yapan var yapamayan var dimi? milletin nefsini sınamanın manası yok.
    3 -3 ... gri sehrin adami
  9. 9.
    Okeye dönerim.
    2 -1 ... otisabim
  10. 10.
    müdahale ederim. Ahlak bekçisiyim, ben Avrupalı değilim.
    2 -5 ... true