bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yanımdaki vatandaşın üzerine kusan elemanı gördükten sonra gözümün önünden hiç gitmeyen ve başlık açmama sebep olan iğrenç ötesi olay.

  selpak bulamadığı için çorabıyla camdaki kusmuğu silmeye çalışan adamın becerdiği iş.

  soğanlı bir yemekten sonra gerçekleştirdiği bu ani peristaltik hareket ile tüm otobüsü mide asidinde erimiş soğan kokusuna boğan bahtı kara türk vatandaşı.
  2 ... mosquito
 2. 2.
  arkasından böğğğ sesi ile gelen soğan kokulu sarımtrak renge çalan,bir fırt nefesi bile adamı öldürebilecek asit yağmuruna maruz kalan talihsiz adamın arkasında rahatlayıp bir ohh çeken şahsın becerdiği iş.

  kusmuğa maruz kalan vatandaş kusan kardeşimize bişey diyemediğinden içinde patlama durumunu yaşadı ve kaderine isyan etti...

  (bkz: ettiği küfürler gözünden okunmak)
  2 ... mosquito
 3. 3.
  durup durup aklıma gelen,dehşet verici bir olaydır.
  1 ... mosquito
 4. 4.
  mağdur durumunda isem kesinlikle karakolda bitecek olayların tetikleyicisi.bi otobüste insanın başına gelebilecek en kötü şey herhalde.ayrıca ilk çağrışım için; (bkz: otobüste ön koltukta oturan adama küsmek)
  1 ... elendil
 5. 5.
  -otobüsteki ön koltuktaki adamın üzerinize kusmasından daha az mide bulandırıcı olay.
  -bu arada adamın değil kadının üzerine kusmak daha mı az utanç verir insana?
  -peki ya 10.koltuktaki adam değil de 11.koltukta ki adamın üzerine kusmak nasıl bir şeydir? *
  1 -2 ... asiti kaçmış kola
 6. 6.
  yapılması çok zor bir olay olduğundan işin içinde kesin bir pislik vardır. kusan adam ayağa kalkmalıdır, öndeki adamın omzunun üzerinden uzanmalıdır ve istira etmelidir. aklı başında adam olduğu yere kusar. o kadar akrobatik hareketlere gerek yoktur.
  ... arabaciarabayatasget
 7. 7.
  ön koltuktaki adam(lar) yolculuk boyunca sigarasını söndürmemişse. bütün uyarılara karşı tepkisiz kalıp fosurfosur sigarasını tüttürmeye devam etmişse yerinde bir eylemdir. ***
  ... nickmickbulamadim
 8. 8.
  yüksek bir menzil kabiliyeti gerektirir. insan bunu yapabilmesi için orta kapıdan uzak olması ki büyük ihtimalle en arkada oturması lazımdır. küçüklükten beri meme emerken annesinin kafasına kusmak , fasülyelerden a harfi yaparken ilkokul öğretmeninin kafasına kusmak , resim iş dersinde perspektif içerikli sanatsal kusmak , matematik dersinde teğetsel kusmak ve öss'de zamansal kusmak ... vs vs gibi durmadan kusarak kendini zamanla aşmıştır bu şahıs. jurassic park'da ki velociraptorlardan birisi olması muhtemeldir.
  ... nickimicinotuzharfgerekiyormus
 9. 9.
  ön koltuktaki adamın agzınıza sıçmasına sebebiyet verecek durum. *
  1 ... ozzee
 10. 10.
  otobüste on koltuktaki oturan adamın, kusanın rahatsız haline aldırmadan kafa göz dalmasına sebebiyet verecek durumdur.
  ... particle