1. 1.
    bir de şehirler arası servis ücretli hale geliyor.

http://t24.com.tr/haber/o...isler-kaldiriliyor,729561
    ... salon beyefendisi
  2. 2.
    (bkz: o konuyu hiç açmayalım)
    3 ... where is my money bitch
  3. 3.
    zaten tarihi geçmiş bozuk şeyleri iteledikleri için terminalden çıkmadan alıyordum.
    3 -5 ... hastavilla
  4. 4.
    Kalbim sıkıştı.

Gerçek olmasa bile üzen durumdur.
    12 -2 ... frankie fuckin four finger
  5. 5.
    metro turizm olayını düşününce, insanın "inşallah son kalkan budur" diye düşünmeden edemediği olaydır.
    19 -3 ... petrauskas
  6. 6.
    çiğ köfte falan yoğursunlar. hatta tavana falan da atılırsa on numara olur.
    3 -1 ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  7. 7.
    istanbul'dan kalktığımızda ikram dudullu tesislerinden sonra yapılıyor. Yani otobüse bindikten iki saat sonra.
    Dönüş yolunda da hendeği geçince yapılıyor. Yani otobüse bindikten bir buçuk saat sonra.

Karnım tok bile olsa bir çocukluk tramvasi olarak; servisi kaçırmanın hüznü. acaba dağıttılar mi dagitmadilar mi? yandaki abiye sorsam mi? ikilemi olmasın diye uyumayip servisi bekliyorum.

Uykuya direniyorum
    En azından ikram kalksın da rahat rahat şoföre muavine sisteme bir puskuutu çok gören düzene küfrede kufrede uyuyalim
    7 -1 ... hala avcumda olmali yildizlar
  8. 8.
    otobus icine 1 lira atılan otomat koyma hamlesi ile son bulacaktır. hatta 40-45 koltuklari kaldırıp, delik açıp 2 liraya sıçırsınlar milleti.
    3 ... babacarlos
  9. 9.
    Verdiğiniz bi topkek otobüs firmasını zarara sokucaksa vermeyin canım benim vermeyin. Onu da biz alırız.
    3 ... elimde avacado
  10. 10.
    kalksın amk sanki buzlu badem, ballı muz dağıtıyorlar. bazen bir su istiyoruz trip atarak getiriyorlar.
    getirdikleri 100 senedir tutku, intihar etmiş bir kek, hiç tadı hissedilmeyen sudan sonraki ikinci gıda tuzlu yiyecekler.
    8 -2 ... duygusal masturbator