1. 1.
  yine böyle bir yerden yazarken aklıma " acaba benden başka yapan var mı lan? " sorusu gelen eylem.

  bir insan yaşadığı şehrin her yerine gitmez genellikle. ev-merkez-okul ve çevresidir bilinen yerler. şehrindeki bazı yerleri sadece ismen bilirsin. işte bazen hem sürekli aynı yerde dolaşmanın sıkıntısıyla hem de merakla böyle otobüse metroya binilip gidilebilir böyle yerlere. yani giden var mıdır bilinmez.

  önce bi tedirgin olursun. ulan ya kaybolursam diye. geldiğin otobüsün numarasını durağını ezberlersin. metroyla geliyorsan hangi kapıdan çıktığına bakarsın. sonra etrafı bi koloçan edersin lan acaba güvenli bir yer mi diye. baktın normal hayat devam ediyor, döneceğin yeri gözden kaybetmeden dolaşırsın. bakarsın. parkı varsa oturur sigara içersin. " lan burada da bir hayat var işte " falan dersin. ikinci, üçüncü kez gittiğinde her kademede biraz daha profesyonelleşirsin. baktın kafa dinlemek için sürekli gidiyorsun orası bile artık evin gibi gelir.

  koru'dan selamlar.
  4 -2 ... tomris hatun
 2. 1.
  akbil esliginde gerceklesen fakir etkinligidir. kendisine tuzla-cevizlibag arasi çalışan 500t' yi tavsiye ediyorum. insan gerçekten hayret ediyor.
  1 ... kararsiz smiley