bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    her sabah evden okula yahut işe gidip, otobüsle seyahet eden felsefik bünyenin yapacağı aktivetelerden biridir. bazen rastlanır bunlara, cam kenarına tünerler. kafaları camdan hiç ayrılmaz, hep etrafı incelerler. sanki japon turist, istanbul'u incelemeye gelmiş gibi bir izlenim bırakırlar. dışardaki insanların nereye koşturduğun, ne yapmaya çalıştığını, ne işler döndüğünü anlamaya çalışan bünye hayatın manasını sorgulamaya başlar. eğer ki kulağında bir de kulaklık varsa, müziğin de etkisiyle bu arkadaş iyice gönül adamı kisvesine bürünür. otobüsten indiğinde isyankÂr ruh hali iyice kabarır ve içinden haykırmak ister.
    3 -2 ... dark jedi in da house
  2. .
    otobüste binbir zorlukla kaptığı yeri yaşlılara kaybetmemek için genç bedenlerin bakışlarına felsefi bir ton vererek, ister istemez içine düştüğü durumdur.

temel amaç koridordan gelen yaşlı teyzeyi görmemeyi sağlamaktır. teyzeye yer verildikten sonra teyzeye doğru şöyle bir bakılır, ki burada dönüş önemlidir çünkü "fark etseydim ben yer verirdim" havası taşımalıdır. daha sonra teyzeden yavaş yavaş koridordaki kızları keserek yüz cama döner ve gözleme devam edilir.
    1 ... asenkron
  3. .
    (bkz: yeni hayat)
    (bkz: orhan pamuk)
    ... tanrinin siir dedigi
  4. .
    pek çok yazarın fikir çıkarttığı gözlemdir. görebilen için mümkündür.
    ... eksi oy verme bozulurum
  5. .
    bakmak ile görmek arasındaki farkı en iyi burada kavrar insan.yolu izlemekte olan gözler aslında boşboş bakmaktadır pencereden..bir düşünce yerini diğerine bırakmaktadır devamlı..
    ... woory
  6. .
    şehirlerarası yolculukta artık insanda baygınlık hissi uyandıran filmleri seyretmekten kat be kat güzel eylemdir. zira o filmin recep ivedik serilerinden biri olma olasılığı çok yüksektir.
    ... this is from mathilda
  7. .
    baş otobüs camının garantisinde hayatı seyretmektir. güzeldir...
    ... snubberr
kapat