1. 1.
  o koltuğu zart diye sonuna kadar yatıran versiyonu insan değildir, sığırdır. 
  lan labunya, zaten daracacık koltuk mesafesinden dolayı kımıldayamıyorum, bir de senin üzerime yatmana izin mi vereceğim. 2 kişilik bilet aldın da beni mi haberim yok amınakoyim.

  hayır arkadaş bir de o travego mudur ne boktur, onun koltukları da taaa anasının nikahına kadar yatıyor, resmen adamın alnını görüyorum kucağımda. gereksiz bir samimiyet. başını yaslayıp tükürse suratıma tükürecek hayvan oğlu hayvan, o kadar iç içeyiz.

  bacaklarınız uzunsa biraz kımıldayın, adamı rahatsız edin. adam götünde sizin dizlerinizi hissedince elbet kaldırır birazcık. olmadı uyarın, o yapmadı siz yapın. son çare ağzına yüzüne girin. sırf bu yüzden otobüste kavga ettiğimi bilirim.

  bunlarla hiç uğraşmamak için, uzun yolculuklarınızda şu 2+1 olan otobüsleri tercih edin. tekli koltuk. ohh mis.
  22 -3 ... kedigilllerden
 2. 2.
  izin istemeye gerek olmayan bir durumdur
  zira o koltuğun ne kadar arkaya kadar yatacağı üretilirken düşünülmüştür.
  dolayısı ile birinin hakkına gasp yoktur ortada.
  koltuğu yatıranlara da garip bir taciz vardır haksız yere.
  5 -18 ... amkbensenin
 3. 3.
  Bu hareketi yapanları düşmanım gibi bellerim. Gerçekten insan bir sorar eder. Hayır yine izin vereceğim zaten. Ama önce bir durumu sor. Yemek yiyorumdur, kahve içiyorumdur.
  3 -1 ... emreist
 4. 4.
  şerefsizin dik alasıdır. bir yolculuk sırasında rahat olur diye ortalardan tekli koltuğu seçtim lakin ön koltuktaki adam koltuğu öyle bir yatırdı ki adamın alnından öpmemek için zor tuttum kendimi. ayrıca o otobüslerdeki koltuklar nasıl öyle yatak gibi oluyor lan bunun sınırı falan yok mu herif utanmasa yorgan isteyecekti o derece yattı koltuk 6 saat kucağımda uyudu herif amk.
  3 ... nekros
 5. 5.
  Geçenlerde yaşadığım durumdur.
  Adam koltuğu yatırınca şöyle bir yittim. Geri kaldırdı biraz.

  Adam mola yerinde pis pis bana bakıyormuş abim söyledi.
  içine oturmuş demekki hah.
  ... turkfirtinasi
 6. 6.
  Dizinize yatınca alnına biröpücük kondurun.
  7 -1 ... silgi yiyen kadin
 7. 7.
  izin istese verecek misin mübarek? Hee insancıl olarak yapılması gereken arkada oturan kişiyle mutabık kalabilmek, "bu kadar yatırsam rahatsız olur musunuz" şeklinde sorulabilir ama kusura bakma, ben o izni bilet parasını verirken ilgili kişiden aldım.
  1 -4 ... lannoldu
 8. 8.
  otobüs koltuğunu yatırırken izin istemeyen insan
  2 ... sukmydeeknow
 9. 9.
  hayatımda ilk kez karakolluk olma sebebimdir, arkadaşın dediği gibi dizlerim ile sağlam bir temas uyguladım ama bana mısın demedi, abicim zaten arası sıkışık, birazcık kaldırır mısın dedim, yaşı benim yaşımla neredeyse aynı olmasına rağmen abicim dedik ama yanlış adama demişiz, bu tuş burada varsa kullanıcaz da yiğenim hayırdır dedi, abi hadi uzatma kaldır koltuğunu dedim, sende arkandakine doğru uzat koltuğunu la senle mi uğraşacam dedi, şartellerim bir anda attı, ayağa kalktım tam göbek hizama doğru uzanmıştı, üstten aşağı doğru seni a*ına koduğumun oğlu dedim yumruğu bir koydum, o burnunun kırılma sesi tüm otobüste yankılandı, bende böyle olsun istemezdim ama durum bunu gerektirdi.
  5 -1 ... administractor
 10. 10.
  Kendinden başka kimseyi düşünmeyen, bencil kişilik.
  -1 ... papatyabuketi