bugün

bakma otobüse bindigime aslinda bende sana asilabilecek potansiyel var mecbur kaldigimdan bindim msjini verme çabasidir ama kiz yer mi yemez tabi.
muhtemelen kızın görmemesiyle sonuçlanacak başarısız aktivite.
büyük olasılıkla pantolonun paçasısını botunun içine sokmuş bir kadına bakmaktır.
ferrari olayının büyük ihtimalle zayıf kaldıgı ama bmw olasılıgının daha yüksek tutulması gerektigine inandıgım durum.
(bkz: imkansızı dusunmek)
kızı kesen eleman otobüste ayakta duruyorsa şansı dahada yüksektir.**
(bkz: umutsuz vaka)
ferrariyi mi kesiyor kızı mı kesiyor belli olunmayan ve o hızda geçen neydi bir bakayım deyip "neydi lan o" denilen durum
bakılır ve kızın iplemediği anlaşılırsa,çantadan ferrarisini satan bilge kitabı çıkarılır kendi bünyesinde laf sokulur.
ayağını yorganına göre uzat atasözünü akla getirecek olan faaliyet
cinayettir.
(bkz: otobuste yandan gecen ferrari li kizin kafasini kesmek)
(bkz: tamirci çırağı) cem karaca
(bkz: monolog)
boşa kürek çekmektir.
eğer kız el ve kafa işaretleriyle inmenizi telkin ediyorsa ilk durakta inilir. arkadan gelip de arabama biner misiniz, yalnız sürmek çok sıkıcı diyorsa, arabaya da binilir. siz otobüsün güzergahını güzelce kendisine tarif edersiniz ve otobüse göre daha rahat bir yolculuk yaparsınız.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
(bkz: arabamla giderken otobüstekilere ağlıyorum)
(bkz: işçisin sen işçi kal)
Fazla türk filmi izleyen şahsiyetin yaptığı eylem.
röntgencilikte seçici davranmaktır.
erkek adamın yüreğinde ister istemez bir eziklik yaratır.
geçen kesildi birtanesi, söyleki:

otobüs tıka basa dolu. ben abiye, abi o bir abiye, şöföre kadar tren yapılmıştır. otobüsün yanından geçen ferrari az ileride durmuştur. bizim itt hemen arkasındadır.

ve konuşulan konu;

- abi kıza bak ne güzel ferrariye binmiş.
+ lan o hacı murat
- abi çok fazla itt ye biniyoruz.
eller yumruk şeklinde goril gibi vücudun sol tarafına vurarak "asıl zenginlik burda oğlum burdaaa!" cümlesi eşliğinde yapılırsa, imkansız kavramının varlığını vücudun sol tarafında hissetmeye sebep olacaktır.