bugün

keller her götü eller lafından aşırı etkilenip, karıyı kızı , anayı bacıyı korumak isteyen fazla duyarlı bünye zihniyeti olabilir.
saç engelli olarak düşünülürse mantığı olabilir, hele de doğuştansa...
muhtemelen kel olan arkadaşa akıl danışıcak olan kişidir. ona yaranmak için yerini verir ve olaylar gelişir.
(bkz: aklı kelden benzini shellden alıcan)
(bkz: gizli reklam)
(bkz: bioxcin)
güneşli havalarda cillop gibi kafadan yansıyan güneş ışığına daha fazla dayanamayan bünyenin hareketidir.
sacı olanların g.tu pamuktan da, kellerin g.tu tenekeden mi? niye kellere yer verilmesin ki? dedirtesi başlıktır.
Birgün bende kel olabilirim düşüncesiyle yer yeren zihniyettir..
(bkz: birgün bende yaşlı olucam)
-buyur abi
+abi senin babandır şerefsiz
-abi kelsin diye şey ettim
+ben de seni uzun saçlısın diye şey edicem göreceksin
aşağıdaki zihniyete sahip kişinin kellere zorla empoze ettiği olaydır onlarda zavallı vatandasımıza patlarlar.
(bkz: mademki kelsin bırak yer versin)
(bkz: her türbanlıya otobüste yer vermek)
(bkz: otobüste kellere veren zihniyet)
(bkz: bir yaşlı olarak kel)
geçmişte kellerle ilgili hüzünlü bir olay yaşamış olan kişinin, bunun etksinde kalarak saçsız vatandaşlara yer vermesi zihniyetidr.
helen keller'e yer verildigi surece yargilanmamasi gereken zihniyettir.
karıyı kızı kurtarayım derken g.tü kurtaramayan şahsiyettir.
"malullere yer veriniz" sözünü yanlış anlamış olan kişi.
kılsal engellidir yer vermek lazımdır.
kel kafalı biri olarak şunu söyleyebilirim kel kafalı olmanın bir zararı yoktur bir kere kızlar tarafından yatakta iyi olduğuna dair efsane vardır kimi gerçektir kimi değildir bunun yanında karizmasındır ve bir çok sırma saçlı delikanlıdan fazla potanşılın vardır çok dert etmeyin. ben saçlılara onlar benim kafaya özenir otobüste ben saçlı ve beyinsel özürlü arkadaşlara yer veriyorum,evvela saç olsada beyin boş olduğu için o saçlar çorak topraktaki kuru dallar gibi durur.
kellerden igrenıp aklına degısık degısık kelın kafasını kıza sokma fantezılerı gelıp ulan neler dusunuyorum dıye kalkıp, kelı goremıcegın yerlere gecerken kele yer verdıgın sanılan zıhnıyettır bence.
yoktur öyle bir şey.