bugün

ben yer vermeyerek svihs mesajı veriyorum.
bende kadınların yanına oturmuyorum. kimin ne zaman yanımdaki sapıkkk!! diye bağıracağını kimse bilemez. linçden kurtulun amk.
tercih meselesidir.
Geri kafalı tiplerdir.
skimde olmaz kendi tercihidir. ama hem yanıma oturmaz hem de kalkmamı beklerse amına koyar atarım onu o toplu taşıma aracından.
Tercih meselesidir. Saygı duymak lazım. Ayakta gitsin deyip umursanmayacak durum.
canları cehenneme sizlerde yer vermeyin olur biter.
oturmuyorsa ayakta gitsin ama yanına erkek "oturtmama" lüksü yoktur.
çokta şeyime oturmazlarsa.ayakta giderler.
Keyfi bilir kadınlardır, çok da fifidir.

Kadınlarla yaşamayı öğrenmek zorunda olduğunu düşünmeyen kimi denyo erillerden bir farkı yoktur.

Oturup kalkıcan bacım, öpmeyecek merak etme!
Sakin ol...
kendisini mal olarak gören tiplerdir. kuma gömsen yarabbi şükür der mi bilinmez.
Müslümandır.
saygı duymak lazımdır. böyle sınırlarını bilmeyen bir toplumda yadırganmayacak durumdur.
Kişiye göre değişir ama bn otururum ayakta hiç gidemem zaten bni araba tutar bir de ayakta hiç ugrasamam.
Toplumsal cinsiyet eşitsizliğini hissettiren kadındır. Tüm erkekler için aynı genellemeyi yapıyordur.
paşa gönülleri bilir.
Anneniz hatta babaanneniz yaşında olup yanındaki boşalan koltuğa oturunca laga luga eden kadınlar var.

hem oğlun yaşındayım hem belli " elvis binayı terketmiş" hayır neden kasıyorsun teyze. Madem öyle paşa paşa evde otur ya da taksi kullan. Oldu olacak bütün otobüsü sana tahsis edelim sana iki koltuk yetmez.
Tipiniz kayiktir benim yanima kadin çok oturdu sehirler arasi bile hatta bir kiz isi ileri götürdü ufak ufak temaslarla

durun lan ben bunu taciz basligina yazayim.
çokta fifi.
amele gibi ayakta gidersiniz öyle işte hahayt.
Bir erkek, kadının yanına oturmuyorsa olay olur bu değil.
uzun yolsa elin adamıyla kaç saat ne gidicem yan yana dediğimdir. yok bildiğimiz belediye otobüsüyse hiç acımam kaparım koltuğu.
şehir içi toplu taşımada acayip kıl olduğum bir durumdur, insanı potansiyel sapık yerine koymaktır bu tutumları.
Kadın olmayan bu durumu anlayamaz, bu bir.
Ayağım belim kolum ağrıyor ama kadın yanı tercih ediyorum, çünkü sapık supuk insanlara denk gelmek istemiyorum, bu iki.
Nasıl sapık toplum olduk, ülkeyi kapatıp gidelim, hemcinslerimden nefret ediyorum, v. B. Laflarına ne oldu? iki yüzlü sözlük erkekleri, a bu da üç.
Anadolu'da küçük ilçelerde yazılı olmayan kurallara göre toplu taşımada kadın erkek yan yana oturamaz.

Evet bu saçma kurala çok denk geldim ülkemizin güzide şehirlerinde ama bana en tuhaf gelen inegöl' de bile hala bu kuralın devam etmesidir.

Yahu bursa' nın bir ilçesisin, 40 şehirden fazla nüfusun ve ekonomin var ama hala otobüslerde kadın erkek yan yana oturamıyor. Kadınlar da yan yana oturmayıp tek tek yanlarına çantalarını koyup oturuyorlar.

Bundan 7-8 sene önce 10-12 yaşlarındaki bir erkek çocuğunu 50-55 yaşında bir kadının yanına oturduğu için zorla kaldırmıştı bir tane şoför. Çocuk ne oldu falan derken kalk ulan dedi ve mecbur kalktı.

Bursa'ya da bazen inegöl' den gelenler oluyor, Kestel metrosunda gidin bir gözlem yapın, karşı cinsin yanına oturamayan tipler genelde inegöl'den gelenlerdir.

Büyükşehirden gelenler bile belli zaman sonra o psikolojiye alışıyor ve tekrar büyük bir şehre taşınınca da normal düzene alışana kadar insanın üstünde tutukluk bırakıyor.
Bunun bir üstü "siz şuraya otursanız ben oraya geçsem" diyen tipledir.

Potansiyel tecavüzcü muamelesi görmek mi dersin, kendini düşünerek başkasının keyfini bozma cüreti mi dersin artık.