1. 11.
  Tamirci kim aq çok kazansa ne olur.
  1 ... flat head
 2. 12.
  Türkiye de olmayandır. Japonya, kore gibi gelişmiş ülkelerde makinaların yaptığı iş ucuz, insanların yaptığı iş pahalıdır. Nedeni ise iş gücüdür.

  Fakat Türkiye gibi işin ve işçinin değerinin olmadığı 3. Dünya ülkelerinde insanların yaptığı işler çok ucuzdur. Sebebi ise işsizlik.

  Para kazanıyorlardır, dükkan kira değilse pek bir giderleride olmuyordur. Fakat zengin oldukları? Sanmıyorum.
  ... n dakota
 3. 13.
  allah daha çok versin dediğimdir.
  ... kartalbey
 4. 14.
  araba tamirciligi net bi sekilde hayvan gibi para kazandiriyor gercekten, bu cok acik. benim anlamadigimsa su, bir araba tamircisinin duble hayvan gibi para kazanmasi belki de dunyanin en kolay isi. tek yapmasi gereken durust ve isini iyi yapiyor olmasi. tamircisin olm sen, sen iki iyi is yapsan, baska sehirden bile sana gelirler tamire. reklamin hizmet alan adamin iki dudaginda. ama sen napiyorsun, hic indirmedigin bi arabaya bile su su arizalar var diyorsun. ulan sen ne orospu cocugusun be. durust olsan 2-3 kati para kazanacaksin, ama sen orospu cocugu olmayi seciyorsun. valla ileride soyle eskiyen her arabanin terkedildigi bir ulke olsak da bu isini buyuk oranda yarrak gibi yapan meslek erbaplari acliktan geberse.
  1 ... peder
 5. 15.
  Eli yüzü kara, cebi dolu para diye bir değim vardır ve tam da bu meslek erbabı için söylenmiştir.
  1 ... xaar