1. 22.
    Eğer işinin erbabı bir usta olarak tamirhane sahibi iseniz, gayet güzel kazanç sağlarsınız, dürüst ve düzgün iş yapıyor oluşunuz da bonus olur.
    ... cescartes
  2. 21.
    Eli yüzü kara, cebi dolu para diye bir değim vardır ve tam da bu meslek erbabı için söylenmiştir.
    1 ... xaar
  3. 20.
    araba tamirciligi net bi sekilde hayvan gibi para kazandiriyor gercekten, bu cok acik. benim anlamadigimsa su, bir araba tamircisinin duble hayvan gibi para kazanmasi belki de dunyanin en kolay isi. tek yapmasi gereken durust ve isini iyi yapiyor olmasi. tamircisin olm sen, sen iki iyi is yapsan, baska sehirden bile sana gelirler tamire. reklamin hizmet alan adamin iki dudaginda. ama sen napiyorsun, hic indirmedigin bi arabaya bile su su arizalar var diyorsun. ulan sen ne orospu cocugusun be. durust olsan 2-3 kati para kazanacaksin, ama sen orospu cocugu olmayi seciyorsun. valla ileride soyle eskiyen her arabanin terkedildigi bir ulke olsak da bu isini buyuk oranda yarrak gibi yapan meslek erbaplari acliktan geberse.
    1 ... peder
  4. 19.
    allah daha çok versin dediğimdir.
    ... kartalbey
  5. 18.
    hayvandan kastınız hangi hayvan gibi?

tamirciler açıklama bekliyorlar.
    ... black 7
  6. 17.
    Tam bir aç köpektir bunlar.

Kapıdaki bir Gamzeyi düzelttirmek için fiyat istedim. Araca şöyle bir baktı, giyim kuşamımı şöyle bir süzdü. Düşündü düşündü düşündü:

- abi sana 500’e olur.

Sonuç: Özbeklere 50’ye yaptırdım.

Aklınızda bulunsun bu tip göçük işlerinde Ruslar ve türkiler produr.
    ... nesgayfe
  7. 16.
    Türkiye de olmayandır. Japonya, kore gibi gelişmiş ülkelerde makinaların yaptığı iş ucuz, insanların yaptığı iş pahalıdır. Nedeni ise iş gücüdür.

Fakat Türkiye gibi işin ve işçinin değerinin olmadığı 3. Dünya ülkelerinde insanların yaptığı işler çok ucuzdur. Sebebi ise işsizlik.

Para kazanıyorlardır, dükkan kira değilse pek bir giderleride olmuyordur. Fakat zengin oldukları? Sanmıyorum.
    ... n dakota
  8. 15.
    Tamirci kim aq çok kazansa ne olur.
    1 ... flat head
  9. 14.
    Hadi bi manifold degistirin su an ettgim butun kufurleri yutucam soz. Size bu hakki kim veriyor? Sozlugu fotograf aparati gibi kullanan paranin berekitini sorguluyor. Gel de gor benim tamirhaneyi neler yaptigimi gor. Bereketsizmis. O 100 tl sokme parasi icin kivranan sozum sana git 5 dakika da degistir 4 lastigini bakayim degistirebiliyor musun? Iscisi, elektrigi isinmasi ve organizasyonu derken kac paraya donuyor bir tamirhane haberiniz yok.

Vasifsiz sozluk beyanatcilari sizi.
    1 -1 ... vr38 ile uyuyan adam
  10. 13.
    ölmeyen mesleklerden olduğu için ve aynı zamanda günümüzde aracına herkes istediği şeyi yaptırabilmesi gibi bir alan açıldığı için normal olarak ustaların para kazanmasıdır.

allah bereketli kılsın. lakin usta diye gezinip hak yiyen, insanları kandıran şerefsizleri de atlamamak lazım. onları da bu vesileyle anıyoruz.
    2 -1 ... aeneskral