bugün

Araç alım satan galericilerin en çok kullandığı yalanlardır.

müşteri: abir tramer sorgulamasında 35.000 tl hasar kaydı çıktı ama sen birkaç lokal boya var demiştin.

galerici: aracın eski sahibi otoparktan çıkarken hafif sürtmüş ama kaskodan para alabilmek için hasarı yüksek göstermişler.

yemezler sansar galericiler, millet artık uyandı. Ülkemizde kasko şirketleri aynı zamanda en büyük 100 şirket arasındaki holdinglerin bağlısı. Sen iki tane dandik rapor ile bu şirketlerden bir kuruş bile fazla alamazsın. Bırak fazlayı millet gerçekten kaza yapıyor ve onarımı cebinden yaptırıp şirketten parayı güç bela alırken bırakın bu palavraları.
görsel
ahah. nedir bu.
türk insanının ortalama iq sunu gösterir. yalan bile atamayan ne çok zeka örneği var.
arkadasimin basina gelmistir soyle ki aldigi motorda 7 bin lira masraf cikti ve satamiyo 600 rr olmasina ragmen.
sağ ön tamponda ufak bir boya var sadece.
(pert kaydı çıktı)
ben bu arabayla memlekete gittim geldim tik demedi. saat gibi motoru var abi. araba kotu olsa colugumu cocugumu bindirmezdim zaten.
(bkz: araç muhayyerdir) (bkz: muayyer)

(bkz: boya takıntısı olan aramasın)
full artı full.

kast ettiği araba mitsubishi carisma.
bu arabanın başına gelmeyen kalmadı acil zkecek birini arıyoz ne didin ?

çeşitli şekillerde söylenişi.
- kışlık bakımı yeni yapıldı

-lastiği degiseli 2000 kilometre olmadı.

- o izler pasta cilayla gider

- LPG takılınca arıza ışığı yandı, tüplü arabaların hepsinde var normal.

- kilometresi uzun yolda yapıldı

- kliması sapasağlam 50 liraya gaz bastırılacak zaman olmadığından ben bastıran adım

Benim araba satarken en çok söylediğim yalanlar bunlar.
Bel altı boyalı (kaldırıma çıkıldı alt takımlar dağıldı)
Fırın boyalı (pertten toplattık)
Tavan lokal boyalı (takla atmış)
Motor komple yenilendi (yatak sardı sekman attık)
En matah olanı: öğretmenden (piç bir çocuğu olan öğretmen).
Yemin ediyorum şunu okudum “aracımız 350 binde sıfır ayarındadır.”
keyfe keder boyalı.

5 bin tl hasar kaydı var
değişensiz boyasız sıfır ayarında.

vay amk 5 bin tl hasar ne ola ?
Oto galericiden araba almayacağım için duyamayacağım yalandır. En iyisi bile yalancı çünkü.
içinde sigara içilmedi küfür edilmedi,birde ilanda boş muhabbet için arama kalbini kırarım..pazarlık yaparsan fiyat artar.
eskiden basit bir av edasiyla bunlari gezer ve yalanlarini dinlerdim. adamlar ne Mutlu olurdu anlatirken. son dakika da telefonum calar ve bekledigim araba istedigim fiyata inerdi. özellikle kadiköy göztepe ve civarinda ki cakalinyolardi.

neymis dosta gidermis. giderine kibrit suyu.
Oto galerici doğrularının daha bir başlık değeri var gibi.
Saksı düşmühahahaha.
Sigorta hasarı şişirmihahaha.