1. 1.
  Aksaray'da bir ilköğretim okulunda okul çıkış saatinde bir araya gelen normal(!) çocuk annelerinin otizimli çocukları yuhalayıp protesto etmesi olayıdır. Söylenecek fazla bir şey yok, artık daha kötüsü olamaz dedikçe, yurdum insanı şaşırtmaya devam ediyor.

  Alıntı:Aksaray’da vicdanları yaralayan bir olay yaşandı. Mehmetçik ilkokulu’nda otizmli çocuklarla aynı binada eğitim gören diğer çocukların velileri otizmli çocuklara karşı eylem yaptı.Veliler, otizmli çocukların kendi çocukları ile aynı okulda eğitim görmesine karşı çıktı. Okul müdürünün bu eylemi desteklediği, otizmli çocuklara kumpas kurulduğu, velilerin yanlış bilgilendirilip yönlendirildiği iddia ediliyor.

  Haberin kaynağı: https://www.sozcu.com.tr/...lari-yuhaladilar-5435414/
  23 -1 ... isaacbatton
 2. 2.
  Vicdanını siktiğim orospu çocuklarının yaptığı ahlaksızlık. Böyle ailelerin çocuk yetiştirmesi yasaklanmalı, devlet bunların çocuklarını ellerinden alıp bir daha çocuk yapmasını yasaklamalı, böyle orospu ruhlu ahlaksızlar çoğalmamalı.
  20 -1 ... temirata
 3. 3.
  Sizin ben yedi ceddinizi sikeyim.
  11 ... bayandanazkullanilmis
 4. 4.
  ailelerin yaptığı yanlış da olsa toplumdaki genel durum bu malesef, yıllardan beri aynıdır ve dünyanın hiçbir yerinde değişmez. sağlıklı insanlar her zaman üstünlük bilinciyle (veya bilinçaltı mı demeliyim bilemedim) yaşarlar ve bu ortalamalarının düşmesini, "öteki" tarafından rahatsız edilmeyi istemezler. içimizde var bu.
  2 -1 ... masklavi
 5. 5.
  Şu kafayı nasıl yaşar insan anlamak güç.

  Otizmli çocuklarla görüşüp konuştuğum olur. Çok iyi çocuklardır, hiç tanımasın seni git yanına senin arkadaşınmış gibi davranır, abi abla diye senle sohbet ederler ve tamamen saf duygularla.

  Bu çocuklara bile kin besleyecek kadar mal insanların olması üzücü. Kendi vampir gibi çocuklarınızı yuhalayın siz.
  9 ... keyf kahyasi
 6. 6.
  işte, eğitim şart diye diye k..çımızı yırtma sebebimiz bu ve benzeri vehametlerdir.

  Otizm nedir diye açıp, iki satır okumaktan, araştırmaktan aciz bir güruh, birbirini galeyana getirip, dolum dolum doldurup, akılları sıra tepki göstererek biricik yavrularını korumaya yönelik eylem planı hazırlamışlar.
  Ve o akıl, kuştan ödünç alınan acınası bir akıl ne yazık ki!
  ilimden, bilimden, sanattan oldukça uzaklaşmış, empatiden, hoşgörüden, akılcılıktan fersah fersah uzaklaşmış acınası bir algı, bir tepki ve berbat bir duruş örneği!

  Sizler insansanız ben değilim ulan!
  Kerevizim, fesleğenim, klozet kapağıyım!!!
  12 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
 7. 7.
  Kendi çocukları otizmli olsa ne olacaktı? Yazık vallahi billahi yazık. Empati, vicdan, merhamet her şey ölmüş. insanlık ölmüş.
  5 ... dertler derya olmus
 8. 8.
  Aksaray insanları yobaz diyordum, inanmıyorlardı. Memleketimin amk.
  11 -1 ... imam kovalayan ateist
 9. 9.
  spastiklerin tedavisi yoktur.
  ... ruzhan
 10. 10.
  Herşeyi bir kenara bırak yuhaladığın kişiler çocuk, otizmli olmasını da bir kenara bırak. Bu insanlarda nasıl bir vicdan var anlamak mümkün değil. Bu tür konularda çok aşırı derecede sinir oluyorum, birgün böyle bir olaya şahit olsam, çok aşırı bir tepki vereceğimi bildiğim için de kendimden korkuyorum.
  5 ... sakata gintoki