bugün

ing. diğer anlamına gelen kelime.
(bkz: welcome to the hotel california)
yepisyeni, tapıztaze nesildaş yazar.

(bkz: hoş geldin)
yeni bir ulu yazar.
nickimi birmuzumbileyok diye okuyanlar furyasına katılmış, ulan bir "u" harfinin değerini anladım yemin ediyorum. olsun yalnız olmadığını hatırlatalım.

(bkz: hoşgeldin)
tüm arkadaşlarının yepyeni yılını kutladıktan sonra kendi yeni yılını kutlamadığını fark edip acilen nick altında yeni yılını kutlayan yazar.

yeni yılım kutlu olsun. *
çağrışım: (bkz: others)

ayrıca hoşgelmiş 5. nesil.
system of a down şarkılarına entry giren yazar. Sadece soad dinlediği için bile canımdır, yerim. *
şimdi farkına varmış olmakla özür dileyeceğim beni ilk karşılamış yazar ve teşekkürü de bir borç bileceğim yazardır ayrıca *
gelecek yeni yilini simdiden kutladigim yazar.
belirsiz nesne durumundaki çoğul isimlerle kullanılır. zamir hali de others dır. ayrıca some, any, no, many gibi miktar bildiren kelimelerle de kullanılr.
i can't come tomorrow. i'll see you some other time.
iyi ki doğmuş, iyi ki sözlüğe üye olmuş, iyi ki tanışmışız dediğim güzellik.

(bkz: herkes bi gün 17 olacak) *
nick altına enrty girmeyi hobi haline getirdiğini dusundugum yazar. takdir edilesidir. selamlanasıdır.
belki değil kesin bi alakası var;

(bkz: hoş sohbet)
sıcakkanlı yazar. *
gelene geçene hoşgeldin çeken sempatik sözlük yazarı.
gece gece beni alıp bir o duvara bir bu duvara çarpmış. sonrada ölmekten kurtarmış. sonrada tekrar ölümü hatırlatmış yazarkadaş. iyi insandır vesselam. *
deli gibi oylama yapan yazar. ellerin parmakların dert görmesin de nasıl yapıyorsun, brava.
sözlükte yok olmaya yüz tutmuş bir alışkanlığın bayrak taşıyıcısı, toz bağlamış oylama butonlarının hakkını en çok veren yazarmış.
(bkz: helal olsun)
çok basit bir iyi geceler diyaloğundaki duyguları bile kar$ılıklı sezebildiğimiz insan. iyi ki ulusözlüğe üye olmu$um diyorum seni tanıdıkça.
hoşbulduk diye cevaplamam gereken yazar.
kendinden bile sakladığı 3 ya da 4 tane şiir yazmış yazar.
(#7302810) entrysi ile beni tebessum ettirmis yazar.
kim bilir kaç tane.
gizli hayranı olduğum yazar.*
facebook uludağ sözlük grubunda "ben ece kscg'yim" demesi üzerine eklenen, ancak o olmadığı öğrenilince dumura uğranılan hoş güzellikte bayan yazar. *
güncel Önemli Başlıklar