1. 1.
    o sevimli şampuanların etkisinde kalmış tiptir.

öyle güzellerdir ki.
    1 ... bendosto
  2. 2.
    minnak minnaktır. kimi görgüsüz kendi banyosunda hatıra diye sıralar. ama neticede şampuandır, sabundur dikiş setidir kalemdir orada kullanalım diye konmuştur çalmayın efendim.
    ... yaradana gurban
  3. 3.
    ben bugüne kadar almadım. genelde saç döken kalitesiz, otel işleteni tarafından kiloyla alınan ucuz şampuandır.
    fakat alan olursada kimsenin bi şey demeye hakkı da yoktur. parasını vermiyor mu amk.
    ... nehaldeyim
  4. 4.
    otellerden ufak şampuan çalma dürtüsüne engel olamayan yazarın aşağılık duygularını cezalandırmak amacıyla diğer yazarlardan yardım talebini karşılayan başlık

otellerdeki ufak şampuanlara engel olamadığı yoğun ilgiler duyan tip her çalma davranışının ardından toplumsal vicdanı tarafından tehdide uğrar, dışlanır, hor görülür. arınmak için de birçok insanın görebileceği onu duyabileceği yerlere bunu yazar.

benim vicdanım onun bir hırsız olduğunu söylemiyor.
    ... elektra kompleksi
  5. 5.
    küçük hesapların adamıdır. biz ki öğretmenevinden sanayi tipi baton tuvalet kağıdı aşırırdık. hey gidi adam ki neyin peşinde.
    ... sedanelaburda
  6. 6.
    çalmak sayılmaz. hatıra olarak almak diyelim. gittiği her otelden mutlaka bir "hatıra" alan yazardan nameler...
    ... cupping tester
  7. 7.
    Saçı uzun insanların kahkülünü yıkamaya yetmiyor. Ne yapacaksın alıp?
    8 -1 ... lara croftt
  8. 8.
    Minik şişeleri çok şirin olduğu için ben alıyorum. Çalmak da değil bizim için koyulmuş zaten.
    8 ... gladiolus
  9. 9.
    Bizim tayfa bir ara tuvalet kağıdına kadar aşırmışlardı. Sonuç kullanmadılar. Orada öyle bir psikoloji oluyor ki zannediyorsun kıtlıktan ölecem ben. Dedim az malzeme almışsınız havluyu yorganı da alaydınız. Hatta yatağın kirişini neden sökmediniz ayıp size. Diye.
    12 -1 ... kale3112
  10. 10.
    bunu yaparken tatmin oluyordur. kesinlikle.
    2 -1 ... citius altius fortius