bugün

oldukça zevkli bir eylemdir.
Bugün yaptığım eylemdir. Oturduğum semtte yeni açılan bir otel var. Buraya yurtdışından hatun kafilesi geleceğini öğrendim. Hemen bir rezervasyon yaptım.
Resepsiyonist kız hoşuma gittiği için yabancıymış gibi davrandım. Çevreyi falan sordum. Halbuki evim 1.5 km ileride swh.
Alakart restoran pahalı olduğu için Akşam yemeğini mahallede esnaf lokantasında yedim.
Şehir dışına çıkıp harcayacağım paraya, böyle minik aksiyonlar yapıyorum ara sıra. Hamam, spa, sauna kullanıyorum.
Düğünler de giydiğim Artist gömleğimi giydim. Elit beyefendi rolüne hemen adapte oldum. Zaten Bu işleri çok iyi yaparım.
Bakalım bu gece bir fuck buddy ekşını olacak mı? Duşumu aldım ve yatakta saçlarımı kurutuyorum.
Evet, Ben hazırım.

görsel
iş dolayısıyla bazen seyahat ediliyor ve otellerde kalınıyor.
yıllarca tek yaşamaya rağmen evliliğin getirdiği alışkanlık sonrası otellerde kalmak zor oluyor.
ne bileyim, akşam bardan 1-2 duble içip odaya çıktığınızda yalnızlık hissi biraz koyuyor. yatağın istediğiniz tarafında yatma özgürlüğünün, ayağını üzerinize atıp yatakta tepinip size sarılıp uykunuzu kaçıran olmamasının tadını alamıyorsunuz.

odaya servis almayıp yalnızlık hissini kırmak için sabah kalkıp açık büfeden kahvaltı alıp tek başınıza masada kahvaltı etmek ve çiftleri görmek veya kendiniz gibi yalnız insanlara bakıp o insanların suratlarında gördüğünüz boşluk ile içinizde hissettiğiniz boşluk aynı oluyor ve onlarla kendiniz arasında bir bağ hissediyorsunuz.
bu durumlar biraz insana koyuyor.
çok korktuğum bir durum. tv açık uyurum mutlaka.
kendi başına şehirler arası yolculuk yapan kişinin gerçekleştirdiği güzel bir eylem.
Ayda bir defa yapmaya çalıştığım aktivitedir.
Hamam, spa, sauna ve kapalı havuz imkanlarına sahip bir otel seçip tek gece kalıyorum.
Şehir dışına gitsem masraf yol parasıyla birlikte minimum iki katına çıkıyor.
Hemde zaman yolda geçiyor.
Bunun yerine kendi şehrimden bir otel seçiyorum.
Daha çok hamam ve sauna için yapıyorum bunu.
Ayrıca sabah kahvaltısında ve akşam yemeklerinde değişik kızlarla tanışma fırsatım oluyor.
Ulan sokakta bir şey sorsak konuşmazlar. Ama otel konsepti altında herkeste bir rahatlık oluyor. işte buna bayılıyorum. swh.
hayatta otele mi gittik bir sorsana delikanlı. üzgün smiley.
yalnız yolculuk yapanların gerçekleştirdiği aktivite. içersin sonra taksiyle otele dönersin.
zevklidir.
Meditasyon tadına bir aktivitedir.
Ara sıra yapıyorum bunu. Rahatlatıcı bir eylem.
Kendimi yeniden tanıyorum sanki.
Ara ara kafa dinlemek için yapılan olaydır. Otel başka bir alemdir.