bugün

uğursuzluğa işarettir. bir hatun attıysanız hemen çevirin mazallah hatuna madara olabilirsiniz.
Beni bunları yıkayıp geri getirdiklerine dair ikna edemezsiniz. Muhtemelen abuk subuk bir bezle silip geri koyuyorlar bir sonraki müşteri için.

Otellerden hep tiksinmişimdir. Yatakları, çarşafları, banyoları...

Allahtan eskisi kadar gezmediğim bir iş yapıyorum.
kim bilir akla gelmeyecek hangi amaçla kullananlar oldu. onu bırak su bile içse belki içen bir erkek. neden onun ağzının dediği bardaktan su içeyim. isterlerse çamaşır suyuyla yıkasınlar. fark etmez.
mecbur kalınca sabunla yıkanıp kullanılabilir.
otelde bir suya 5-6 euro vermek yerine musluktan su içtiğim zamanlar çokça kullanmışlığım vardır.
not: böyle durunlarda musluğun ağzını da yıkayıp, çakmakla ateş tutmak suretiyle dezenfekte etmekte yarar var.
655438 yıldızlı bir otelde konaklansa dahi, o bardağın temizliği konusunda derin şüphe duyulmalıdır.

O bardağı hiç kullanmadım, kullanamam, zira içim kaldırmaz.

Su şişesini dikerim kafaya lık lık içerim ben aga!
Feriştahı gelse, o bardakla işim olmaz!
Bir otel çalışanı hatta bu bardaklardan sorumlu olan biri olarak sakın kullanmayın..

1. Misafirler bunu diş fırçalık olarak kullanırlar..

2. Değişmez yıkanır suda el ile

3. Kurulanır ama kurulanan bez ne kadar da bardak bezi olarak geçse de hijyenik değildir..

4. Ben otelde kaldığım da kullanıyorum kendim yıkayıp.

Kullanmayın.
valla bazen insanımızın içi pis olabiliyor. tamam, insanoğlu pis, insanoğlu rezil. üç kuruş para verdi diye boka katırıp çıkaranlar olur. o bardak ikilemdir işte. co-ci zamanlarında değişir çünkü.

ama her otelin, daha doğrusu her hk ekibinin günahını almayın. kendi evinde yaptığı gibi temizlik yapan maidler gördü bu gözler.