bugün

ibretlik bir olaydır. iki senelik ilişki içerisinde olduğu hocasıyla arkadaşlarıyla birlikte bir otelde eğlenen sonra tartışan kız hocasının odasına gidiyor. çok enteresan o kızın o saate o odada ne işi var. çok sakıncalı bir durum. ayrıca hocası baya yaşlı onunla ilişki içerisinde olması kız için iyi bir görüntü değil. bu kız hakkında iyi fikirler vermiyor. yani hocasıyla birlikte olan kızlara nasıl bakılır bilmiyorum. sonra odadan tartışma sesleri geliyor. kız kendini banyoya kitleyip asıyor artık nasıl sorunlu bir kız ise. demek ki kendi canına kıyacak kadar aklını yitirmiş. bu durumlarda ibrahim abimizin bir lafı vardır. su testisi su yolunda kırılmış aynen.

http://t24.com.tr/haber/u...nayet-tesebbusu-mu,591348
yani hocasıyla birlikte olan kızlara nasıl bakılır bilmiyorum

Ben senin gibilere ne denir çok iyi biliyorum ama.

Gencecik bir kız yaşam savaşı veriyor herifin yaptığı yoruma bak.

Sonra sövünce 5 ay çaylağız.
Hoca hakkında epey kalın bir soruşturma düzenlenir.
Bu ahlak bekçileri de memleketin her yerinde. Reşit kız 70 yaşında adamla da takılır sanane amk ayrıca olayın nasıl geliştiği henüz belli bile değil.
Bu kizin babannesi annesi ile babasını öldürmüş zamanında, Anasız babasız büyümüş kız.
Hepsi için konusmuyorum ama ağırlıklı hoca- öğrenci ilişkisi yaşanıyor. Bu doçent kart papazlar çıtır peşinde. Kızlar da bi şekilde ayak uyduruyor. Herif bence boğmuş, penye ile duşakabinde intihar mı edilir? 1 saat kız banyodan dışarı çıkmayacak sen de oda da bekleyeceksin sonra da lobide 2 sigara içip görevlilerden yardım isteyeceksin? Yapma ya? Acil şifalar
Hoca nın hertürlü ceza alacağı vukudur.
küfredince dinimize hakaret ediyolar gogoyu
dram'dan yavşaklık çıkaracak kadarmı yavşadınız
ortada, ilgisiz, aile sevgisinden mahrum kalmış
hatalar yapmış bir insan var.
oturun ailenizin kıymetini bilin adam olun.
Kız vefat etti arkadaşlar.
Aranızda hala “umarım iyileşir” diyenlere duyurulur.
ölenin arkasından konuşulmaz diye telkin eden hangi dindir?
iyileşmesini dilediğim kızdır. Kendi hikayesini kendisi anlatsın, çünkü profun söyledikleri yalan ve eksik bilgi ile dolu gibi. Adam genç kızı kandırmış, ve sonra kızı öldürüp, intihar süsü vermiş.
(bkz: hırsızın hiç mi suçu yok)

kızın o saate o odada ne işi var.
hocası baya yaşlı.
ilişki içerisinde olması kız için iyi bir görüntü değil.
nasıl sorunlu bir kız ise.
canına kıyacak kadar aklını yitirmiş.
su testisi su yolunda kırılmış

Sonradan edit; benmi anlatamadım. Sizmi yanlış anladınız.
Başlığı açan arkadaş beyin dagitilirken neredeydi acaba?
genç orospular ve meriç ipneler rahatsız tabi.
Akdemisyenin branşı önemli!

a-)Eğer ilahiyatcı ise oooooo olmaz olurmu öyle şey,bunlar yobaz, ortaçağ adamı, bunlar üç karı alıyorlar zaten.

b-)Fakat akedemisyen başka branşta olursa ne var efendim sevmişler birbirlerini aşkın yaşı yoktur.

habere kabaca bakınca hukuk okuyormuş yani (b) şıkkı.
yine çomarlar toplanmış kızı karalamaya başlamış.. ulan dingiller kız tek başına mı ilişki yaşıyor, ilişki karşılıklı olan bir şeydir.. kızın suçu olduğu kadar, eşini aldatan adam da suçlu.. tabi bu adam büyük bir ihtimal kızı kullandı kullandı baktı eşi bunun aldattığını yakaladı adam kızı başından def etmek istedi ve işler istediği gibi gitmedi sonuç bu durum oldu büyük ihtimalede adam kızı öldürmek istedi.. çocuğu yaşındaki kızlara aşk besleyen, yaşlı moruk embesiller sizi..
üniversite hocalarının ne mal olduğunu anlatmaya gerek yok herkes bilir.. güzel bir kız buldu mu peşini bırakmazlar.. benimle olmazsan seni bu dersten geçirmeyeceğim diyen hocalar var.
Ilk olarak sunu söylemek istiyorum: Kiz yogun bakimda, daha ölmemis. Bazi arkadaslar yukarda ölmüs falan diye yazmislar.

Simdi acik konusmak gerekirse bu kizin hocanin odasinda ne isi var? Normal niyeti olan bir ögrenci, bir gezide hocadan birsey isteyecek oldugunda kapisini calar ve iceriye bile bakmadan hocadan ne isteyecekse ister. Bunun icerde ne isi var? Kizin resmine baktim, cok hos bir kiz. Yazik. Ama bunu da demeden duramayacagim: Türkiye'de nedense biraz güzel olan kizlar hep ahlaksiz yollara koyuluyorlar. Anlamiyorum. Zina yasaginin gelmesi lazim artik. Millet akillanmayacak deyse.
ya sonuçta , biz de üniversiitelerde bisürü işi gücü olan adamlar olarak biliyoruz ki, bu tür ilişkiler, yani almanya´da falan da öyledir, kadın tarafından başlatılır, uni´de öyle bi makamdaysan, aynı yaş grubunda 250-300 genç kadınla işin olur, ve tutup da hepsini birden zikmek istemek diiye bişey,hem aklına gelmez, hem de okulda duyulacak olursa, rektörlük senin götünden kan alır, makamını elnden alırlar, şansın yaver gitmezse hapse ffalan girersin.

o yüzden doçentken öğrenci zikmek,akıl karı bişey diildir. onu normal şartlarda kimse yapmaz.

hele, mesela seni bi partiye davet ederler, orada bi güzellik olur, bi tanesini, arabada, arka odada, tuvalette falan bi kere düzersin, belki o olur, ama ilişki kurmak, düzenli buluşmak, kızın sana ,senin için intihar edecek seviyede aşık olması falan...

valla ben almanya´dayım, böyle bişey burada o şekilde kesinlikle olmaz. haaa arabada gece "hocam beni eve bırakır mısınız?"der biri, çok risklii olmakla birlikte onu o arabada belki düzersin. belki o olur.

ama "aşk" ilişkisi için, düzenli buluşman lazım, kızın bütün arkadaşları uni´dendir, bütün olayın onlardan gizli oluşması lazım, çünkü duyarlarsa mutlaka öterler...hele sen bi de evlisin, falan...

sonuçta, türkiye´ de uni´ler ne kadar laçkadır bilemeyeceğim. ama bu haberdeki kadar laçka iseler eğer, böyle ilişki kuracaksıin, dallanıp budaklandıracaksın, öyle ki kız sana aşık olacak, senin için intihar edecek falan...

türkiye´de uni´ler hiçbi halta yaramaz kardeşim.

ya da bu haber tamamen yalandır.

hele bugün herkesin elinde harika fotoğraflar çeken cep telefonları var...bi kişi şehirde beni bi kız öğrenciyle bira içerken fotoğraflasa, o benim kariyerime mal olur. bana "sen her öğrencinle bira içiyo musun?" diye sorarlar...

yani demem o ki, her okuduğunuz şeye inanmayın. uni, kapalı devre bir sistemdir, kapalı devre, hastane, uni, orkestra gibi yerlerde ööyle ögrenciyle möğrenciyle iiş çeviirmek, hele bi kerelik falan dil, bayaa aşk iilişkisi yaşamak, çok zor´ la mümkün diil arasındadır.

bu haberin altina yazılmış herşeyi okudum, ne çocukların yazdıkları entry´ler gibidir o,ne de haberdeki gibi.

yüzde 97 ihtimal veriyorum, bu haberin yalan olduğuna.
Ezik bir kızdır. Kendini asarak günahlarından kurtulacağını sanmıştır.ama öteki tarafta misli ile cezasını bulacaktır.

Günah işliyorsan, sonuçlarına katlanacaksın. O kadar.
Bu olayda kızı yargılayan zihniyetle, o kızı yatağa atma derdinde olan zihniyet aynı. Sizin ahlak anlayışınıza sokayım.
O hoca olacak hıyara gereken ceza verilir umarım. Çok acımasız bir çağda yaşıyoruz.
amınakodumun cani hocası seni hatta yaratık.
boğdu kızı kesin.
böyle intihar mı olur amk, ya cinayet ya da haber sahte.
Sadece bu olay için değil genel olarak ben çok yaş farkı olan ilişkilerde büyük yaşlıyı, evli bekar ilişkisinde de evli olanını sucluyorum. Aklın yolu da budur. Yaşı büyük olan daha olgun davranarak gencin cahilliğinden faydalanmayacak, evli olan da sözüne sadık olarak eşini aldatmayacak. Ama bizim millet kadına bok atmaya can attığı için adam karısını aldatırsa metrese hemen "or.spu" yapıştırılır, genç bir kız kendinden büyükle beraberse de gene o suçlanır. Allah rahmet eylesin... keşke kurtulsaydı. Ben olayın intihar olmadığını düşünüyorum umarım suçlular cezasını bulur.
edit:az önce gördüm ki annesi babası da cinayete kurban gitmiş. Ne kadar acı.
Kafayı yemiş pek takmamak lazım.
eğer intihar olayıysa; kızla ilişki yaşıyorsan bari devamını getir. kadınlar tehditlerinde genellikle gerçekçi oluyorlar bizden daha acımasızlar. madem bir şeyler yaşadın evleneceksen evlen ortak karar al. ama işin içinde cinayet varsa yorum yapamam.