bugün

insan etiketleme üstadıdır. kendisi dünyanın en doğru en düzgün en mantıklı en en en insanıdır. muhte$em varlıktır.*
ota boka faşist ırkçı diyen bölücüden yeğ insandır.
Aslinda baslik kendini aciklamis, ota boka da pkk sempatizani diyoruz. orospu cocuklarinada pkk sempatizani diyoruz. zira disindaki seceneklerin olma ihtimali yoktur.
Ya ottan ya bokdan yada orospudan dogar bu sempatizanlar.
biri ibnelik yapıyorsa ona ibne denir. birileride sözlükte pkk militarizmi yapıyorsa ona sempatizan'da değil, pkk'nın sanal teröristi denir.
milliyetçilik hastalığının ağır mağdurudur, sığdır, düşünce mekanızması paslanmıştır, belli noktalara, odaklara yoğunlaşıp sürekli aynı çember alanında kısır döngü içerisindedir. (bkz: allah kurtarsın)
(bkz: etek giymiş pkk sempatizanı)
(bkz: ota boka sempatizan olan kürt)
gene akıl karıştırılması için açılan başlıktır. insanlar alışmıştır türke faşist, aleviye dinsiz, kürte pkk yanlısı, dinini yaşamaya çalışana gerici demeye. bunun gibi daha pek çok örnek olabilir. bana göre bu topraklarda yaşayıp türkiye'nin aleyhine düşünen herkes teröristtir. kendi yaşadığın yere ihanet etmektir. git başka yerde hayatını sürdür dediğim kişidir. böyle insanlar hakkında iyimser bakanlara da pek ala pkk sempatizanı diyebilirim. ama alevide benim kardeşimdir kürtü de lazı da. zamanında savaşla alamadıkları toprakları içten fethetmeye çalışanlara mahal vermekten başka bir şey yapmıyoruz. din özgürlüğü var ama bunu insanlara rahatça yaşatmıyoruz. laiklik ilkesini de karıştırıyoruz da karıştırıyoruz.elhamdülillah müslümanım Atatürk'ü de sever ilkelerini benimserim. biri din, diğeri siyasi düşünce adamı. dinle devlet işini karıştırmamaktır laiklik. ama biz günlük hayatta dinimizi yaşayamıyoruz her şeye laiklik deniyor. ha cemaatçi falan değilim ben onlara da tersim dinin yolu birdir siz niye ayırıyorsunuz cemaatlere diye. ama karşı olduğum şeye de saygılıyım. bana ne?
bir de kendini kandıranlar var savaş çıksa gene omuz omuza olur bu millet diye. öyleyse neden normal zamanda birbirimize ters oluyoruz? neden durduk yere insanlar ölüyor? velhasıl kelam bize düşman olanların yapamadığını biz kendi kendimize yapıyoruz. neyi paylaşamıyoruz onu da anlamış değilim.
sanırım bu cuk diye şeyettirir.
http://www.swfcabin.com/open/1324526440
bu günlerde yine hortlamı$ olan tiplerdir.
(bkz: terörist öldürenlere katil diyen kürt)
ota boka değil gördüğü yavşaklık üzerine söyleyen tiptir.
ot kaçakçılarının ve bok yiyicilerinin pkklı olduğunu tesbit eden kişidir. zaten pkklılar ota da boka da düşkünlükleri ile bilinirler.
(bkz: değil misin)
ülkesine gelebilecek en küçük bir kötülemeyi bile hazmedeyen, tebrik edilesi türktür. helal olsundur. milliyetiliği çekemeyenlere inat bunu yapmaya devam edecektir. satılmış değildir lakin milliyetçi, atalarını seven, sayan ve ülkesini çok sevmekte olan türktür. böyle olamayınca kıskanıyor insan tabi sonra böyle eziklik kusan başlıklar açmak zorunda kalıyor.
otu bilmem de boktan kasıt

-sağa sola molotof/taş atan piçlerse,
-uyuşturucu başta olmak üzere bilimum kaçakçılıkla uğraşan orospu çocuklarıysa,
-bir kuruş vergi vermeyip üstüne de elektiriği kaçak kullanan sonra da dövlet bize boksin diye böğüren tiplerse

bu boklara pkk sempatizanı diyen türk ben oluyorum.
(bkz: uludağ sözlük e kandil den bağlanan yazar)
ppklıların bokun içinde yaşadığını düşünürsek haklı çıkacak türktür.