bugün

kesinlikle 'ota boka gülen insan' profilinden ayrı irdelenmesi gereken grup. bu rahatsız edici durum çoğunlukla düşük iq'ya sahip olmak faktörünün kız kısmısında daha çok bulunan yapmacık samimiyet ve hemcinsleriyle arasındaki amansız rekabetle birleşmesininin ardından doruk noktasına ulaşır. örnekleme metoduyla anlatacak olursak; sevgili pozisyonunda bulunan 3 çiftin yuvarlak bir masa etrafında oturduğunu düşünelim. masaya 2 musluktan 12 m3/saat'lik debi ile su akmaktadır ve masanın altındaki tahliye vanasından da 6,5 m3/saatlik debiyle boşaltma işlemi yapılmaktadır ve bu durum anlatılan konuyla tamamen ilgisizdir. masada ayşecan sevgilisi faruk'a dönerek 'aşkım taner'ler geçen akşam bowlinge gitmişler e he heee' der. faruk burda içinden 'bunda gülünecek ne var mna. koyim' diye düşünse de hafifçe gülümser ve bu esnada taner'in sevgilisi olan selda sebebini bilmese de çoktan kikirdemeye başlamıştır. yavşak bir insan olan taner selda'ya yalakalık yapmak için hemen ardından tikky türkçesiyle 'e he hee evet bowlinge gittik çok eğlenceliydi' der. faruk sıkılır daralır kahvedeki arkadaşlarını ve fenerbahçe muhabbeti yapmayı özler bir daha sıkılır. yapmacık vıcık vıcık sohbet ortamı özünde samimiyet varmış gibi gösterilerek devam ettirilmeye çalışılsa da teorik verimi oldukça düşük olan bir negatif değer olarak tarihteki yerini alma yolunda gürül gürül ilerler. masadaki 3. çift olan serbülent ve seval ise daha bu yavşak 3 lüyle (taner, selda ve ayşecan) çok samimi olmadıkları için muhabbete müdahil olmayıp 'yemeği ocakta unuttuk' diyerek hesabı da kalanlara kitleyerek ortamdan kaçarlar. gayet de efendi insanlardır aslında. kaçarlarken acıdıkları tek insan ise faruk'tur. ve böyle durumlar genel olarak kötüdür.
ota boka futbol muhabbetlerini, halı saha maçlarını sokan sıkıcı erkeklerin kız versiyonudur. bu erkekler de bahsi geçen kızlarınki kadar iq seviyesine sahiptirler. aynı ortamda bu tiplere rastlarsanız yapılacak yorum tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş olacaktır.
özellikle türkiye gibi abazan-erkil toplumlarda, bir başka yerlere verilen değer, beyne verilen değerden fazla oldukça her zaman rağbet görecek tiplerdir. önlerinde kendisini geliştirmesi gerektiğini anlatacak bir durum pek oluşmaz çünkü bu tiplerin. "ehehe" desin yeter.
kız: aaa sen ıspanak yiyorsun kikikikikiki
erkek: niye sırıtıyorsun pişmiş kelle gibi ?
- aaa yediklerini tuvalete sıçmışsın ehihihihihi
+ ne gülüyorsun manyak karı ? senin ben gelmişini, geçmişini, yedi sülaleni, ekmek aldığın bakkala giden elektrik direğini...
evet bir ota boka akşamında daha beraberiz sayın uuserlar.
-kızım neden gülüyorsun, gelinim sen söyle?.. (suskunluk) eha kandırdım söleyin lağn!
- efendim erkekler sürekli espri yapmaya çalışır. akıllarınca zeki, esprili, er kişi ayağına yatıp. bir tavlama sekansına dahil olurlar. eğer cebi de doluysa biz de güleriz.
- nasıl yani evladım?
- şimdi şöle oluyor. adam espri yapıyor. biz de gülüyoruz. maksat kendini bişey sansın. cem yılmaz kim lan halt etmiş benim yanımda havalarına girsin.
- sonra?
- gülüyoruz işte lan..hatta senin cüzdan da kabarıksa sana da gülebiliriz..
o-> aşkım geçen gün...
o-+ e heh ee hee
o-> sktir
aynı kızların susan modeline "ota boka tepkisiz kızlar", ağlayan modeline "ota boka ağlayan kızlar" gibi tepkilerin geleceği, kendisine bir kere gıcık olunmuş, ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak kız modelidir. Bunların "hayvaaaansıııııınn" tarzı konuşanlarını bu entryden tenzih etmek gerekir. Katleri vacibtir.
(bkz: katli vacib olmak)
(bkz: ot ve bok)
ottan boktan esprı yapan erkek arkadasını bozmak ıstemeyen, nazık ınsandır.
ha ha haaaaaa
haa
ooooo haaa ha ha haa
haaaaa *
şimdi a dicem ona bile güleceksin diye söylenen kızlar. karşı taraf a dediğinde koparlar.
erkekler tarafından ''bu kız meyilli'' ifadesinin kullanılmasına neden olan kızlardır.
yolda yürünmektedir;
kaldırımın kenarında bir ot ve yanında da bir adet kedi b.ku vardır.

+ayşe bak ot!
-Hahahah.
+ayşe bak bok!
-Hahahah.
+ayşe tut!
-Hahahah.
+ayşe!
-Hahahah.
kafası güzel kızlar.
karşısındakinin söylediğini anlayacak kadar zekaya sahip olmayan kızların anlamadıklarını belli etmemek için bulundukları davranış. *
kahkaha attıkça prim topladığını zanneden, belki de gerçekten toplayan, yani ilgi toplayan, etraftaki diğer kızlar arasından sıyrılıp göze batmayı hedeflemiş mallardır.
Bar solcusu: Bak şimdi pelin camus bu kitabında varoluşçuluğu....
Pelin : hahaha ehuheuheu sokarım camus'ye..
Bar solcusu: haha ya olaylara yaklaşımına bayılıyorum inan..
bir tanışma hadisesi esnasında er bireyin ortam renklensin, muhabbet koyulaşsın diye ardı ardına patlattığı sağlam espirilerden ve hakkaten gülünecek şeylerden sonra, otomatiğe geçip artık aynı er kişi ne derse desin, gülebilitesi olan kızlardır...
liseli sübyan kızlarda görülen en önemli özelliktendir..
yapılan en iğrenç esprilere, hatta espri mahiyetinde bile olmayan şeylere dahi gülmektedirler.
sevdiği kişinin karşısında kendini kaybeden kızlardır. komik olmasa da anlamasa da güler, çünkü birlikte olduğu için mutludur ya da bana öyle gelmektedir.
mashar alanson'un deyimiyle (bkz: kaşar).
gulmeyi seven kızdır.
bir yerden sonra çekilmez olan kızdır.

(bkz: kız öğrenci yurdu)
(bkz: ama ciddiydim ya)
kızı güldüren erkek sizseniz hiç de göze batmayan hatta hoşa giden kızdır, ama başkası güldürüyorsa nedense kız çok mal adam daha bi mal olur.
belirli bir eşikten sonra kaldırılamayan kızdır. zira 'günaydın' temennisine 'ihihihihihi günaydın' diye cevap veriliyorsa en kısa zamanda yetkili servisine ses edilmelidir.