bugün

Muhtemelen köyde yaşayan bir deli olabilir. malumunuz, en çok köylerde bulunur ot ve bok...
(bkz: ben) olm nedense her boka gülüyom lan.
benimdir.
kızdan ayrıldım baboliyle ilk çağ felsefesinden ff almışın cümlelerini ayırd etmeden gülünç bulan ibnedir.

(bkz: bokunda boncuk mu gördün amk)
(bkz: mata hari olmak)
lise psikolojisinden çıkamamış, topluma kendini kabul ettirememiş kimselerdir.
öte yandan hayal gücü çok gelişmiştir. gördüğü herşeyi başka şeylerle ilişkilendirir.
aslında akıllıdır aynı zamanda da gamsızdır.
hangimiz yerdeki kafa kadar inek pisliğine bakıp şöyle istihzalı bir gülüş atmıyoruz ki diyerek anılarımı erekte eden, aklıma henüz beş yaşlarımdayken köyün sokaklarında umarsızca koşup uzun çomaklarla inek pisliği deştiğimiz zamanları getiren tiptir.

hay çok yaşa sen.
Yavşaktır.
çoğunlukla gerizekalıdır.
zall'ın roportajını izlediğim sırada düşündüğüm tipleme.
laubali,yılışık, sevimsiz bir şahıstır.
yılışık olması muhtemel kişi.
Her ortamda, her şeye gülen kişidir.
Ota boka ağlamaktan iyidir.
ortamda kesik olduğu kız varsa ehieheiehi diye kızın söylediği her boka güler bu denyolar. denyo dediğime bakmayın benim de yapmışlığım vardı birçok kez.
efendim bu ot: görsel
bu da bok: http://galeri.uludagsozluk.com/r/bok-114508/
gülmeyin hadi.
aşağıdaki diyaloğu yaşaması muhtemel insandır.

-ot
+ahahaha
-bok
+puhahaha
espriyi yapan kişiyi çok seven ve onun beğenisini kazanmak isteyen biri olması kuvvetle muhtemeldir.
saçma bi kelime esprisine bile kahkahalarla gülen insan türüdür.
espiri anlayışı olmayan insandır. doğal olarak iyi espiri de yapamazlar.
kesinlikle sinsi insanlardır. tecrübeyle sabittir.
adamı haşlarsın, yine de güler. gırtlağından sıkılarak çözüme ulaşılabilir. *
böyle bir arkadaş edinilmesi sakıncalıdır. bizzat bok denildiğin de bile gülen dostum var... *
var bundan benim yakınımda.hemen her gün görmek durumundayım.çok çaresizim be sözlük.devlet bana yardım etsin desem,bu mesele devleti de aşıyor.
ot'tan gülmesi normaldir fakat boka neden gülünür bilmem.