1. 1.
  hayatındaki toplam insan sayısı 100 ü geçmeyen, her konuda tüm milletleri en derinden tanıyormuşcasına millet kıyaslaması yapan at gözlüklü insanların zırvalamasıdır.

  tamam türkiye'de olupta başka yerlerde olmayan bazı şeyler vardır ama bunların hepsi mi kötüdür be kardeşim bazen de iyi birşeyler söyle ki attığın belli olmasın.
  8 -2 ... antisosyal
 2. 2.
  olayın başka bir ülkede görülmemesinden dolayı denmektedir. bazı durumlarda yanlış olabilir ama olay gerçekten de sadece türkiye' de görüldüyse doğaldır. tabii sadece türkiye' de olan bir olayın artık başka bir ülkede olmayacağı gibi birşeyden söz edilemez.
  3 -2 ... cinayetsebebi
 3. 3.
  (bkz: bu sadece türkiye de olur)
  6 ... isvicreli bilim adami
 4. 4.
  kadını beş santim mesafeden kemerle dövmeyi yasal hak olarak vermiş bir ülkeye hayranlık duyup yurdum insanıyla dalga geçen ezik eylemi.
  3 -2 ... jetlag olmus barbunya
 5. 5.
  yine kendisinin de bu kesimin içinde olduğunu inkar eden insanların yaptığı eylemdir. Hiç sevmem böylelerini çok karşıyım.

  (bkz: ama biz gerçekten fakirdik)
  Ama bu harbiden sadece türkiye'de olur. Adamlar araba iter gibi bozulmuş treni itiyorlar aman allahım.
  https://video.uludagsozluk.com/v/hızlı-tren-7927/

  2 ... xelamony
 6. 6.
  aşağılık kompleksinden kurtulamamış bünyelerin ülkemde karşılaştıkları her kötü durum için sarf ettikleri müthiş tespittir. futbol maçında sahaya bişiy atarlar bu sadece türkiyede olur, sel olur sadece türkiyede olur, kaza olur sadece türkiyede olur. evet kafamız avrupalıdan biraz farklı çalışmaktadır ama bu kötü manaya çekilmemelidir.
  -1 ... gakuran
 7. 7.
  ülkeye bir gram faydası olmayan boş zihniyetlerin her kotu olayda dediği laftır.
  1 ... pislick