bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    boylesine sinir olmamak icten bile degildir.ozene bezene acilmis guzel konulu yada ozenle yazilmis bir enrtyi okumaya basladiginizda birden fenalasirsiniz. ne umarsınız birde ne bulursunuz. mundar olmustur guzelim ca'nım entry.
    boylesine (bkz: ya ben lan neyse bisey demiyorum)
    (bkz: allah akıl fikir versin evladım)
    ... cell-im
  2. ?.
    ayarı bozuk cisimleri normalleştirme çabası içerisindeki,yardımsever insan...
    1 ... aby
  3. ?.
    (bkz: ayar vermekle kafasını bozan yazar)
    ... enterezan
  4. ?.
    gerçek yaşamda zurnanın son deliğidir, sanal dünyada kendini orkestra şefi sanır.
    3 -1 ... annabell lee
  5. ?.
    ergenleşme dönemindeki yazardır. kendini bulmaya çalışıyordur, hoşgörülmelidir.
    1 ... umutluyum hala
  6. ?.
    kızsa sevgilisinden ayrılmış, erkekse dayak yemiş yazardır.
    ... uykaf
  7. ?.
    (bkz: ayar verilmez alinir)
    -1 ... zehir
  8. ?.
    cidiye alınmaması gereken entipüften entrylere bile kuduran yaşam formları işte..
    bir sakin olun yahu, menapoza girmiş anne havalarında, bu nasıl bir geginliktir?
    hayır illa ki "ben malım! hem de önde gideniyim!" diye bağırma ihtiyacı duyuyorsanız ona söyleyecek lafım yok.
    tamam herkes bazen çemkirmek isteyebilir, ben de kralını yaparım, yapıyorum da. evet.
    ama her önüne gelene kıt aklıyla "dur şunu bir göt edeyim" tarzı yaklaşmak oldukça mide bulandıcı.
    ve biraz mahalle karılarının çekişmelerini andırmıyor değil.. yazık.
    1 -1 ... sosyalpenguen
  9. ?.
    genelde ayarlarini " yazarlarin aslinda demek istedikleri " ve " ota boka ayar vermeye calisan yazar " basligi altina girerler ki ne kadar "mal " olduklari iyice ve guzelce anlasilsin , "kim menapoz , kim andropoz ayiklansin" sekli vermeye calisirlar..

s.casi geliyor insanin. mideden ote , bagirsaktan ziyade.
    2 -2 ... calemityceyn
  10. ?.
    kendi çapında masturbasyon yaparken ki tatmini yakalamaya çalışan yazardır.ne işin var bırak öyle kalsındır.
    2 ... akrep