bugün

içine ex, roj gibi haplar kırmayın.
Maksimum 1-2 saat içerisinde kendinize geleceksiniz, panik yapmayın.

Edit: bu entry kimseye için dememektedir. içecek olanlara hayatta kalmaları için yardım maksadı taşımaktadır.
tansiyonunuz düşerse panik yapmayın kola, icetea tarzı şekerli şeyler için geçer.

baktın kafa bi milyon ayılman lazım abur cubur ye kola iç, kola önemli.

ayılmak gibi bir düşünceniz yoksa aburcuburdan uzak durun yoksa tutulup bi mahalle bakkalını yiyebilirsiniz uzun zamanda kilo yapar. tatlı işi çok sıkıntı. acıkırsanız biraz atıştırın sonra tekrar ateşleyin unutursunuz açlığı bu yöntemle kilo verdim ben.

soğuk bir süt ile süper gidiyor namussuz..

güzel sigarayı sarınız pete vurmayın gerek yok. sarmayı bilmiyorsanız öğrenin ufak bir tüyo zıbanayı sardıktan sonra çalışmakla uğraşmayın sararken koyun öyle daha rahat sararsınız hem.

ot kova yapılmaz. kubar yapılır.

bilinçi tüketin, içtiğiniz sigara doğalsa etkilerini 10-15 dkka sonra kafanızda hissetmeniz lazım eğer içer içmez kafanız hemen yada 2-3 dkkada oluyorsa kimyasal katkılı ottur uzak durunuz.

bilmediğiniz ortamlarda uyanık olun sigara en son size dönsün içene bakın sizde ilk 1 duman alıp dönün kendi kafanızda sigara bir daha dönene kadar kafasını tartın ona göre bakın ayarlayın işte.

dışarıda, tarlada mereda arabada içerken yanınızda bira bulunsun. o kafayı açıklayabilmek gerekir.

araç kullanmayın.

eczanede ki reçetesiz visin bi boka yaramıyor.

dipnot: sağlığa zararlıdır. bulundurulması, içmesi yasaktır. cezası vardır işemeye takarlar adamı.
Senin içtiğin ot deil kenevir.
Konuşun tecrübeler konuşuuuunnn.

Zararlı olabilecek tavsiyelerdir. Özentilik olabilir.
Bu zıkkımdan uzak durun. Hic masum olmayan bir uyusturucu.

Bu tür tavsiye verenlerden de uzak durun. Gencliginize yazık etmeyin.