bugün

O saçları savura savura boş yere koşardı. Fenere çakmasıyla kovulmasını engellemişti.
futbolu hariç her yönüyle tam bir arjantin'liydi. top orasına burasında çarpar gol olurdu, bir şekilde gol atabiliyordu. golden sonra casiraghi gibi tribünlere koşardı. bizde hoş anılar bıraktı...

(bkz: faruk k)
öncelikle, liseliler bilmez.

nartoyyo diye okurdu spikerler. kempes çakması bir abimizdi. ilk geldiğinde oha lan tam bir arjantinli forvet, 20-30 gol atar demiştik ama öyle olmadı maalesef. yine de fena değildi istatistiği, 20 maçta 10 gol atmıştı ve o sezon takımın üçüncü en golcü futbolcusu mu neydi (93-94 sezonu) fenerbahçe'nin kocalarından birisidir, uçan kafayla efsane bir gol atmıştı fenere. trabzonspor'a da totosuyla sallamıştı bir gol (evet totosuyla)

sonra milne gitti daum geldi, beğenmedi nartoyyoyu. 94-95 sezonunda petrol ofisi spora gitti (evet bir zamanlar süper ligdeydi petrol ofisi), oradan da başka yerlere gitti.

şimdi şunu biliyoruz, arjantin'de bir kartal var. kendi gibi oğlunu da beşiktaşlı yapmış. boşuna demiyoruz beşiktaşlı olmak herkese nasip olmaz diye.

görsel
Ne golcüydü be... Babam bunun yüzünden pilipis marka tuşlu tv mizi kırmıştı. Gol çizgisinin 10 cm önünde dışarı atmıştı topu.
(d. 7 Eylül 1972 Buenos Aires, Arjantin), forvet pozisyonunda oynayan Arjantinli eski futbolcudur.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Osvaldo_Nartallo
Gooollll nartallo attı penaltılarda eşitlik var.
yetenekleri tartışılır, azdır ancak hala türkiye aşığı;
https://twitter.com/NartallOsvaldo
beşiktaş'ın eski arjantinli yıldızıdır. bir çok maçta kritik gollere imza atmıştır kendileri...
Hatırlayan çıkmaz.
görsel

açıklaması ile dikkat çeken eski futbolcu.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.