bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    öss'ye hayvani bir şekilde çalışıp %3 lük dilime girmiştir.okula kayıt olmustur.okul başlar.arkadaşlarıyla her sohbetinde "ben hıccalısmadım ya öss'ye", "öyle arada derslere giriyordum o kadar işte" der.ama biliniyordur nasıl günde 10 saat ineklediği.zaten arkadasları da sallamaz onu ve palavralarını.
    kimseye cok calısıyor diye lafımız yok.haa şaa olmaz da.ama biraz dürüstlük ya.
    6 ... jakuzi
  2. ?.
    çok çalışıyorum, çok iyi hazırlanıyorum, günde şu kadar çok soru çözüyorum diye bütün bir sene dolaştıktan sonra açıkta kalarak göt olma ihtimalini azaltan kız
    4 -1 ... scarlet
  3. ?.
    (bkz: düz kız)
    1 ... the kene
  4. ?.
    zekiyim işte kahretsin dedirtmeye getiren cümledir lakin ben bunun hep erkekler tarafından kullanıldıgını gördüm
    ... tuana
  5. ?.
    kimseyi inandıramayacak olan, cin olmadan adam çarpmaya çalışan kız tipidir. benim sizden farkım yok havasındadır, bende sosyalim, ben de sisteme karşıyım, ama kafa çalışıyo napiim havalarına girer. bulunduğu toplumdan dışlanılması gereken tiptir. olduğu gibi görünmeyen yada göründüğü gibi olmayan tiptir.
    2 ... fewzi1907
  6. 1.
    vay be!ne zeki kız.çalışmamış ama yapmış,şeklinde söylemlerle ün yapmak isteyen insan dişisi.
    ... bitter
  7. 2.
    okulda üzerinde çalışılası olası kız
    1 -2 ... shennay
  8. 3.
    erkek modelleri de mevcuttur bu tiplerin
    1 ... hunlu
  9. 4.
    lisede sınava hiç çalışmadım deyip 100 alan kız'ın upgrade edilmiş versiyonu.
    ... eqin
  10. 5.
    kendini aşmış göstermeye çalışan ezik kız profili
    ... ck_06