1. 1.
  gayet mantıklı olan eylemdir. bugün demokratik yollarla aranan hakların insanlara ulaşmadığı bir gerçektir. bazı şeyler, mevcut sistemin demokrasisi ile yapılamıyor maalesef.
  ha ama bu eğitimde geçerlidir, mesela bu noktada emep in görüşünü vereyim;
  - askere göndermeyeceğiz çocuğumuzu mesela, diyorlar. ( askerin üst rütbelilerin pkk yı bitirmediklerini düşünüyorlar) o konuda ' olmaz artık' dememiz gerektiğini düşünüyorum. çünkü iş askeri.
  ama eğitim- sağlık konularında kitlesel tepkilerin koyulması gerekiyor. ne zaman yök karşıtı eylem olsa, gözaltına alınanlar oluyor, olaylar çıkıyor. üniversitelerin bağımsız olmaları gerektiğinden ve öss nin kaldırılması da gerektiğinden kitlesel tepki konulmalıdır.
  1 ... dekadans
 2. 2.
  taban puanlarının 195.000'e endeksleneceği durumdur. böyle bir şey yaparsanız haberim olmasını dilerim. hep boğaziçi' nde okumak istemişimdir.**
  2 -1 ... cemmm
 3. 3.
  öss yerine hangi sistemin konacaginin belirlendikten sonra yapilmasi gereken eylemdir. ancak gereksizdir. zaten, össye uygun bir alternatif bulunursa toplu boykota gerek kalmadan uygulanabilir. ** bir yil oturup adam gibi ders çali$mayan insanlar herkesin çok istedigi üniversitelerde okumayi kolay mi zannediyorlar?

  hepimiz anar$ist olduk da ben mi kaçirdim?
  -1 ... sylviaplathh
 4. 4.
  (bkz: sivri zeka)
  ... fehimsiz ekmek
 5. 5.
  (#1794467)
  ... ally mcbeal
 6. 6.
  yapıldığı takdirde son gün son dakika başvuru yapacağım olaydır.
  ... saparmuradniyazov