1. ?.
  ilk bakışta zor gibi görünsede sınava çok iyi çalışan bir öğrencinin başarması olasıdır.
  ... worldlike
 2. ?.
  liseden sınıf arkadaşım olan sefa boyar isminde odtü inşaat mühendisliği son sınıf öğrencisinin başarmak istediği ve 18 hazirandaki öss de deneyeceği hadise.
  1 ... wolfshade
 3. ?.
  her sene değişen öss sistemi yüzünden hala 2002 öss sisteminde kalan bireylerin * algılayamıdğı başlık...***
  1 ... tttddd
 4. ?.
  http://www.internethaber..../news_detail.php?id=24022
  1 ... eqin
 5. ?.
  milli piyango'nun "10 top" oyununda olduğu gibi hiç tutaramayınca da ösym tarafından ödüllendirilen mevzu olsa gerek...*

  - tüh baba yaw tek doğruyla odtüyü kaçırdım
  + yanlış demek istedin herhalde
  - yok baba 179 yanlış 1 doğru yaptım,,o da yanlış olsa odtüdeydim
  + aq evlat kere senin
  2 ... tttddd
 6. ?.
  ancak kasıtlı olarak yapılabilinecek durumdur,bir insanın sınavda dogru yapma olasılıgı da vardır,kasıtlı olsa da zordur yaban uktedir.
  ... timucinberk
 7. ?.
  leman dergisinin desteği ile sınava girecek bir öğrencinin 180 sorunun hepsini yanlış yaparak başarmayı istediği olay ama tabi tek bir boş yada doğru olmaması gerekiyor.
  ... africa
 8. ?.
  3 yanlış 1 doğru sayılacaksa 15 net garanti dedirten olaydır.
  1 -1 ... internettin
 9. ?.
  bunu yapmaya calisan arkadas ya da bunu destekleyen leman dergisinin bence kocaman bir sacmalik hadisesi.oss yi elestiriyorum a haha diyen tipin bi yandan odtuyu bitirmek uzere olmasi,leman'in mizah ciddi olaylara el atar ulan modu davranislari sanki bu olayin normal bir seymis gibi gostermeye calismasi cok ta acaibime gidiyor.e ne olacak eksi 45 yaptin diyelim? oss mi kalkacak? ogrenciler kalkip bundan sonra eksi net yapmaya mi kalkicak ? peki leman gibi bir dergiye bu sey yakisacakmi? hic sanmiyorum.
  ... a fine day to exit
 10. ?.
  bunu yapmaya çalışan kişi önce soruların doğru yanıtlarını bilecek, sonra ise yanlış şıklardan birini işaretleyecek. peki ya sorunun doğru yanıtını bilemezse; bu sefer ya tutarsa mantığıyla yanlış şıkkı işaretlemeye çalışacak.yanlış şıkkı bulma ihtimali (%80) doğru şıkka oranla daha yüksek olduğundan kişi pek matah birşey yapmış sayılacak öyle mi?

  demek ki neymiş 180 net yapmaktan daha önemli olmayan bir hadiseymiş.
  (bkz: bana bunlarla gelmeyin)
  1 ... atipik