bugün

dagilmis olan osmanli adli rock grubunu yeniden kurmak uzere arkadaslarini ikna etmeye calisan hapisten yeni cikmis solist sozudur.
https://www.youtube.com/watch?v=xFdOWeMBLIw
(bkz: osmanlı)
Setup dosyası silineli çok oldu yavrum.
babayı kurarsın.
Beyler ben Assault kurdum Counter'ım oraya gelin.
Cumhuriyet.dll hatasi verir o kurulum kardes.

Cumhuriyet.dll yi sileceksin , dile patch atip farsca-arapca kirmasi yapacaksin falan o isler seni asar.

Asmadan ziyade got ister , varsa o got hodrimeydan.
medieval total war'da mı diye sordurur.
fatmagülün kusmasına neden olan başlıktır.
Osmanlı'nın Anadolu insanını neden insan yerine koymadığını çok iyi anlıyor insan bu tipleri gördükçe... Adam yerine koymana gerek yok ki güce tapan bir kitle mevcut zaten, vur sırtına vergi yükünü gel düzenli aralıklarla erkek çocuklarını da al elinden... Çok canın sıkılırsa artır vergileri... Bir tane çivi çakmadan uyut dur...

Ulan yaşadığınız şehirlerde kaç tane Osmanlı eseri var ibneler?

Beylikler ve Selçuklular olmasa eski camilerde namaz kılamayacaksınız! Hala osmanlı diyor.
Başvuru formu nereden dolduruluyordu acaba.s
Söylediklerinin çoğunu osmanlı da yaptı. Rakı fabrikası dahil.
Taşak mı geçiyorsun çözemedim amk.
Salona iyi gitmez mutfağa kurun onu.
kurarken vidalarını iyi sıkın yıkılmasın. saçma sapan bir iddia.
kur kur. kur da osmanlı köpeği yapsın seni.
Kılıç ve kalkanla kurun ama.
görsel
(bkz: hayırlısı be gülüm)
crack yaparken dikkat edin, iyi yerden indirin. 1922 yılına gelince oyundan atıyordu.
Cumhuriyet.dll hatası verir ayrıca arapça-farsça yama yapman lazım zor yani
geçin bakalım dalganızı. o gün geldiğinde nereye kaçacaksınız?
hadım edilmemek şartı ile harem ağası olacaksam seve seve kabul edeceğim kuruluştur.
aslında kuruluma selçukludan başlamak gerek. aslında hititler de iyi bir seçim. yok yok aslında dünya toz ve gaz bulutuydu... bir silktirin gidin yahu osmonloyo korocoklormoş...

bir sanrı.
Cumhurbaşkanın dediği gibi cumhuriyetten sapmayacağız. Atatürk’ü daha da anlayacağız. Finalde arabistana sürülecek beyanı.
zeka.exe çalışmayı durdurdu.
güncel Önemli Başlıklar