bugün

(bkz: silivri hava durumu)

az önce bir paylaşımda gördüm. narin, naçiz, bembeyaz fücudum tüğsüz olmasına raamen tüğlendi, ardından da tiken tiken oldu tüğler. artık nasıl bir ters etki gösterdiyse bünyede.

neyse, ben fazla yorum yapmak istemiyorum. yorum siz deyerli (çomar olanı deyil) ulu solcusu, ful pasif, gey, ateyiz, alkolik, sarapci, kemalist, yozdilist, ecevitist, dündarist, gezenist kardeşlerimin.

neden, çünkü üstte de dediyimiz gibi. "silivri hava durumu." evet.

görsel
Asabilir hiçbir sakınca yoktur. Yalnız Atatürk portresi asılması zaruridir.
O oraya olmuş mu hiç amk hiç dekorasyondan anlamiyorsunuz ben olsam mükemmel yapardım.
Kapının arkasına asması hiç yakışık almamış.
Ayrıca Bu imge fettöşa gönülden bağlı tüm devletin üst kurumlarındaki adamlarında da vardı zamanında.
Güzel maske yani.
Akepe'nin baş savcısıdır.
arap müslümanlığı çığırtkanlığı yaparak, osmanlı müslümanlığını unutturmak isteyen arap emperyalistlerin korkulu rüyası olan savcının odasıdır.
Hüsnu mübarek ten önce ve darbeden sonra mısır daydım.
Darbe sonrası tüm duvarlardan onun posterini indirip tantavi ninkini asmışlardi.
Nabza göre şerbet.
hiç bir türk, osmanoğulu ailesinden gelmediği sürece ben osmanlı torunuyum gibi bir yanılgıya girmemelidir. tuğranın asılmasında bir sakınca olmamakla birlikte, atatürk portresinin zorunlu olması da yanlıştır. kanaatimce öncelik her zaman ulu önder atatürk olmalıdır.
asabilir ne var bunda. ayrıca umarım tuğradaki terazinin adalet anlamına geldiğini de biliyor ve kararlarını ona göre alıyordur.
Kamalikleri kudurtan odadır.
iskender büstü mü koyacaktı ya da roma sikkesi mi çerçeveletecekti? osmanlı yabancı milletten mi geliyordu?
Hakkıyla işini yaptıktan, emir kulu olmadıktan sonra isterse odasina hitit güneş kursu assın. Keyfi bilir.

Bu memlekette Her çeşit insan yaşıyor. Önemli olan kendinden olana da olmayana da eşit mesafede durabilmesi. Liyakat.
Yoksa adama tahsis edilmiş bir oda. Suç teşkil etmediği sürece istediğini yapsın.
Yargının daha büyük sorunları var. Adalet bakanı bile bunu açık açık ifade ediyor hem de kış mevsiminin ortasında olduğumuz silivrinin soğuk olduğu bugünlerde. Demek ki durum gerçekten vahim. Yakında hukuk fakültesi bitirmeye ne gerek var diyerek iibf mezunlarının kadro sorununu hakim atamasında kadro açarak çözerlerse şaşırmam. Malum seçim dönemi ve bibere %74.5 zam gelmiş.
isteyen osmanlı tuğrası asabiliyorsa isteyen de doğu roma bayrağı asabilsin. bunun kimseye bir zararı olmaz. herkes için adalet.
Odanın dizaynından çok oradan çıkan kararların yalnızca hak ve adalet referans alınarak verilmesinin daha önemli olması gereken odadır.