bugün

Ösmönlö tötönöyüm bön.
görsel

Sen osmanlı torunusun da biz bizans tohumumuyuz at kafası.
akıllara üç yıl simitçilik yedi yıl kaportacılık yapan bebeyi getirir.
yoktur. bunlar mason lobisi gibi bir şey galiba.
Ellemeyin. itiraz eden olursa şifalanır. Böyle kalsın hep güleriz. Hehehe.
Osmanlı hanedanından birinin anasına atladığı kişinin beyanı.

Olabilir öyle şeyler çünkü padişahlar 4 eşin yanında istediği kadar cariye ve günü birlik odalık alıyordu.
Eğer bir kan hattı olarak kendisinin Osmanlı kanı taşıdığını (bu kan hattı içinde Türk Slav Germen Lâtin kanları barındırır) söylüyorsa bu onun en tâbi hakkı övünç kaynağıdır.
Tâbi ki burada baskın kan olarak hangisi ortaya çıktığı genetik mühendisliğinin iştigal alanı ama kendisi Osmanlı hanedanı üyesi olmadığı için bu söylem ile acil olarak klinik müdahale edilmesi gereken bir durumdadır.

Öyle ya, örneklemek gerekirse; karolenjlerden sonra Fransa'da iktidara gelen ve yüzlerce yıl Avrupa'yı yöneten bilinen en köklü ve soylu hanedanı olan (ailesi) capet kastedilerek bir Fransız çıkıp "ben capet torunuyum" dese bu insanı Avrupa'da deli diye hastaneye yatırırlar ya da bundan bir çıkar sağlıyor ise dolandırıcı diye hapse atarlar.
Fransa da bir bakan belediye başkanı devlet başkanı idareci din adamı sıradan vatandaş bunu dese (ben capet torunuyum) millet o insana deli veya dolandırıcı der.
Bugün Avrupa'da (ingiltere de buna dahil) ne kadar hanedan krallık varsa asaletlerinin temelinde Fransız Alman kaynağı vardır.

Kısacası: ben Osmanlı torunuyum demek, aile anne baba kan bağı akrabalık bağlarını inkar etmek demek olup dangalak (ne dediğini bilmemek) durumuna düşmektir.
Osmanlı kavramı bir millet, bir rejim, bir idare adı değildir Osmanlı bir aile adıdır.