bugün

Eğer Atatürk un yaptığına yıkmak diyorsanız iyi ki yapmış ama aslında onun yaptığı yıkılmış bir devletin yeniden doğuşunu organize etmek.
Mustafa kemal Atatürk yıkılmış bir imparatorluğun enkazından türkiye cumhuriyetini yeşermiştir.
(bkz: vallaha ben yıkmadım)

(bkz: hababam sınıfında akılda kalanlar)
iŞGAL KUVETLERi YIKMIŞTIR.
reisimizin (bkz: adolf hitler) bizimle alakası yok dediğini birinci ağızdan işittim.
hazreti şaban.
imparator neron.
tarihi okuyup bilmek istemeyenler için mustafa kemal atatürk yıkmıştır.

en azından ilkokul mezunu olanlar bilir ki osmanlının son dönemleri kaybedilen savaşlar, işgaller ve ağır şartlar içeren anlaşmalarla doludur.

ilkokul mezunu olmasa bile azıcık aklını çalıştırmayı deneyecekler için bu bilgi fazladır bile.
oo padişahlar grup yapıyor. hmmm demek aynı anda çok sayıda padişah... hmmmm birlikte... hmmm.
dr who'dan şüpheleniyorum.
X-Men ekibinden wolverine.
mustafa kemal atatürk yıktı. çok da güzel yıktı. minnettarız.
hiçbir devlet kendisi yıkılmamıştır.
(bkz: dış mihrakların işi bunlar)
1 kişi yıktı %48 kuramıyor.
bir daha gelse de bir daha yıksa altında kalsanız.
Tarihten bir haber, Atatürk düşmanlarını göstermiş. Osmanlı Devleti borç batağına girip, kendi kendinin sonunu hazırlamıştır. Atatürk ise bölünüp satılmak üzere olan ülkeyi bu bataklıktan kurtarmak için elini taşın altına sokup önce vatan hainlerini ülkeden temizlemiş sonra ülkenin için de bulunduğu durumdan çıkması ve bağımsızlığını ilan etmesi için birlik ve beraberliği sağlamıştır.
(bkz: valla ben yıkmadım)
görsel
hz. şaban
1453