bugün

bir iddiadır. ne kadar tutar allah bilir. evet.
geri döndü ve gitti zaten. bi daha da gelmesin olduğu yerde kalsın.
(bkz: yav he he)
Bir realitedir. Millet kemalistlerin dayattigi zirvalardan bişey cikmayacagini gördü, osmanli özlemi çiğ gibi büyüyor, bu teveccuh selinin önünde daglar olsa hükümsuz kalir elhamdulillah. Osmanlı bütün kurumlariyla geri donecek ve devleti aliyye ile ilayi kelimetullah yeniden ihya olacak inşaallah.
Akpnin üstü kapalı vaadidir. Böyle giderse olabilecek durumdur.
köpek beklentisi.
Gereksiz bir söylemdir. Bir kişi de çıkıp demez arkadaşım osmanlı bitti artık özlem duyup durmayın şuna. Sizi terk eden sevgiliyi tekrar tekrar aramak gibi bir boka saplanmışsınız sanki. Onun yerine geçmişten ders çıkarın. Tarihle ilgili hiçbir sik bilmeyen insanlar rererö osmanlı çok süperdi amına goyum diye ergence düşünenler gitsin donanım haberde başlık açsın.
Götünüze kına yakarsınız denilendir.
osmanlı hanedan adıdır sayın gerizekalı. asıl olan türklüktür. halihazırda cumhuriyetimiz var ve geçmişe dönmek yerine var olanı yüceltmemiz en iyisi olacaktır.
türkiye cumhuriyetini yıkmak isteyen hırsızların söylemidir.
görsel
Yarramın başı milliyetçilik akımı yüzünden osmanlı yıkıldı sen daha neyin peşindesin

Kuzey Afrika, kafkasya, balkanlar da sana hemen bağlanır bekle sen.
(bkz: o gitti bir daha hiç dönmeyecek)
Güldürdün amk bu devirde ne osmanlisi kurulucaksa eger insanligin olmadigi yerlerde olmali bosu bosuna hayal bunlar...
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
güldüren iddia.

osmanlı da acaba 'selçuklu geri dönecek' demiş midir ?

önümüze bakmak gerekiyorken, hala geçmişe takılıp kaldık.

sizin ben beyninizi sikim.
Bütün ırkları ayağının altına aldığını söyleyenler barış süreci adı altında yaptıkları yüzünden oluşan tepkiyi yine kendi çıkarları için kullanmaya çalışmalarıdır. Daha geçen gün cumhuriyet bayramında vals yaptılar diyebilen bir kesimden ne beklenebilir. Vals yapmanın gavur olmak olduğunu zannediyorlar kaldı ki osmanlı'nın yaptığı saray içindeki etkinliklerde vals yapılıyordu kaldi ki Sultan Abdülaziz vals için kendisi beste yapıyordu. Osmanlı çok başka bir şeydi bunların kendi kafasında kurduğu osmanlı çok başka bir şey.

https://www.youtube.com/watch?v=FtGoddWVhGM
Beklenendir. Evet.
ey osmanlı!

bekledim de gelmedin
sevdiğimi bilmedin
gözyaşımı silmedin
hiç mi beni sevmedin

söyle, söyle hiç mi beni sevmedin

bir öpücük ver bana
yalvarıyorum sana
beni kucaklasana
kollarına alsana

söyle, söyle hiç mi beni sevmedin?

(bkz: geleceği yok ama insan bekliyor işte)
Ne tarafa dönüyor merak ediyorum.
Osmanlı sistemini sen bu dünya yönetiminde uygula ben istediğin tarafa dönebilirim.
konjonktür gereği Dönmez de eğer dönerse oturup kemalistleri izleyip gulerim.
gelirken soda alsın be, dolaptan olmasın ama.
Herkesin haremi olacak.evet.
Demokratik şekilde halifenin seçilebleceği bir devlet yapılanmasının gelebilecek olması azımsanamayacak bir ihtimal. Ama adı Osmanlı olur? Bilmem.
Hayalperest yazar beyanı. Uyanın artık, gerçekleri görün artık. Bıktım bu tip saçmalıklarla kendilerini teselli eden cahillerden.
güncel Önemli Başlıklar